Český Bikiny Tým pokřtěn

Představení projektu
Zadavatel: BON Media, s.r.o. | 16.9.2020 | Sport, volný čas, zábava
Autor fotografie:
CBT2020

„Radost pohledět!“ Dnes to můžeme zvolat oficiálně. V pátek 11. září byl oficiálně pokřtěn projekt prémiových hostesek a slečen pro vytváření skvělé atmosféry. Český Bikiny Tým aka Czech Bikini Team je na scéně.

V pátek 11. září se v největším evropském beachklubu na pražském Ládví oficiálně představil projekt Český Bikiny Tým, který vyzval v minitunaji v plážovém volejbale místní borce z Beachklub Ládví, zástupce amerického fotbalu Prague Black Panthers a také VIP tým bratrů Honzi a a Jirky Dolanských.

Programem prosluněného odpoledne provázela moderátorka Bára Krčmová /Evropa 2/, a to ve stínu Beefeater stanu, kde bylo možné ochutnat drinky na základě novinkového Beefeater Blood Orange. Zlatou tečkou za vydařeným odpolednem byl křest nového prémiového projektu Český Bikiny Tým. S radostí se křtu ujal herec Jan Dolanský, který také na kurtech ukázal, že schopní herci dokáží odehrát opravdu vše.

Czech Bikini Team si získal sympatie hned od počátku, protože bikiny z produkce Trenýrkárna.cz holkám opravdu sedly. Projevilo se to i na hřišti, kde náš tým sympatický slečen získával první body téměř v každém zápase. Nicméně celkové vítezství patřilo borcům z Prague Black Panthers. Ale na výsledky se zde nehrálo. „Tentokrát šlo více o krásu než výsledky. O to se postaral právě Český Bikiny Tým, který tak oficiálně vstupuje na trh zábavy. Děkujeme všem účastníkům za vydařenou rozlučku s létem a uvedením projektu v život,“ doplňuje Martin Březina za produkční tým.

Český Bikiny Tým

Prestižní projekt usměvavých a pohledných dívek, který na trh přináší to nejhezčí pro profesionální prezentaci v rámci komerčních i nekomerčních projektů, a to od hostesingu, fotosession, influencering až po oslavou kamarádových narozenin nebo zapojení do sportovních turnajů. Spojení krásy a dobré nálady je hlavní devizou Českého Bikiny Týmu, jednoduše „radost pohledět!“  

Více na: www.ceskybikinytym.cz nebo www.facebook.com/czechbikiniteam 

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon cbt.jpg1.05 MB
Témata: tým, hostesky český, bikiny, promo, dívky, prezentace, reprzentace, zábava | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BON Media, s.r.o.

Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Obrázek uživatele BON Media
Komunikačně kreativní agentura s velkými nápady.
BON Media, s.r.o.
Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Česká republika
info@bonmedia.cz
Tel: +420 731 155 047