Papírové ubrousky Katrin na každý stůl

Zadavatel: BEOM.cz | 17.9.2018 | Obchod, e-commerce
KatrinCz.eu
Autor fotografie:

Hledáte vhodného dodavatele papírových ubrousků na váš stůl? Pak právě značka Katrin nabízí ve vysoké kvalitě krásné i praktické papírové ubrousky Katrin prakticky pro každého. Ať už jste pečlivá hospodyňka, nebo restauratér, jistě chcete mít svůj stůl připravený pro náročné návštěvníky. Okázalé a luxusní akce nejsou jediné, kde by ubrousky neměly chybět. Připraven je pro Vás naditý sortiment.

Papírové ubrousky Katrin do zásobníku

Papírové ubrousky Katrin do zásobníku přijdou vhod do každého bufetu, rychlého občerstvení, jídelny, nebo stánku s pochutinami. Díky praktickému zásobníku zůstanou vždy na svém místě, navíc čisté a připravené pro snadné použití. Jedním snadným vytáhnutím jednotlivého listu ubrousku zamezíte i plýtvání, ke kterému by mohlo docházet, kdyby se ubrousky povalovaly jen tak na stole. Díky zásobníku bude váš stůl nebo pult s občerstvením vypadat i daleko vzhledněji!

Jednobarevné papírové ubrousky

Klasické papírové ubrousky v jednobarevném provedení přijdou vhod do každého hotelu, restaurace, jídelny, ale i na rautu nebo naopak v domácnosti. Díky široké škále barev můžete svůj stůl jednoduše barevně sjednotit a pozvednout tak úroveň stolování, která bude příjemná i oku návštěvníka. Díky různým rozměrům lze ubrousky vybírat i na základě toho, zda je chcete jednoduše položit k prostřenému servisu, či je chcete využít pro efektní skládání, nebo do nich jen klasicky zabalit příbory. Fantazii se meze nekladou.

Luxusní papírové ubrousky s potiskem

V neposlední řadě v sortimentu internetového obchodu KatrinCz.eu najdete i designové papírové ubrousky Katrin s potiskem. Nabízeny jsou taktéž v mnoha barevných provedeních. Díky silnějšímu vrstvení jen tak neprosáknou a proto budou vhodné pro muže i pro ženy a zaručí vysokou míru kultury stolování při každé příležitosti.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz