Hotel Trinity nabízí stylové a komfortní ubytování v centru Olomouce

Po stylovém a elegantním ubytování v Olomouci je v současné době stále vyšší poptávka. Vysoká poptávka je zejména na ubytování v centru Olomouce, nikoliv v jeho okrajových částech.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 18.8.2014 | Cestování, gastronomie

Olomouc/Praha (Pressweb) - Právě pro zájemce o tento druh ubytování je připraven čtyřhvězdičkový hotel Trinity. Zájemce o nadstandard a eleganci bez kompromisů nabídka Trinity potěší.

Propojení moderní a tradiční architektury

Název hotelu Trinity je odvozen od olomoucké památky, zapsané i v seznamu Unesco - sloup Nejsvětější Trojice. Pro všechny zájemce o ubytování v Olomouci je připraven hotel, kde se snoubí 2 různé architektonické styly v jeden. Vzhled hotelu i jeho vybavení je propojením tradiční a moderní architektury. Kombinace nejvíce vyniká na originálním nábytku a také na mnoha výtvarných dílech předních moravských umělců.

33 vysoce komfortních pokojů a 2 prezidentská apartmá

Zájemci o ubytování v hotelu Trinity si budou moci vybrat z nabídky 33 vysoce komfortně vybavených pokojů. Součástí každého pokoje je samozřejmě vlastní koupelna, LCD televizor s šedesáti programy, bezplatná WIFI a minibar. Na pokoji je také možné individuální nastavení klimatizace a vytápění. Součástí služeb hotelu je lobby bar, internetový koutek s tiskárnou, směnárna a knihovna s výstavou archeologických nálezů.

Kuchyně pro milovníky dobrého jídla

Také gastronomická stránka hotelu je na velmi vysoké úrovni. Milovníci dobrého jídla z tuzemské i mezinárodní kuchyně si jej mohou vychutnat ve stylové a nekuřácké hotelové restauraci. Při přípravě pokrmů je kladen zvýšený důraz na kvalitu surovin a jejich čerstvost. Velmi pestrá je nabídka vín, kterou tvoří nejvyhlášenější ročníky předních moravských vinařů. Hotel Trinity je také ideálním místem pro pořádání, oslav, konferencí nebo teambuildingů. Prostory v hotelu jsou schopny pojmout až 100 osob.

Detailní informace na www.hotelvolomouci.cz

Témata: ubytování v Olomouci | Region: Olomoucký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.