Navštivte portál o 3D tiskárnách

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 18.7.2016 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Chcete si přečíst zajímavé články o 3D tiskárnách nebo hledáte užitečné tipy, které by vylepšili váš 3D tisk? Pak zamiřte na webové stránky moderni3Dtiskarna.cz, jelikož právě ty se na 3D tisk a na vše, co s ním souvisí, specializují. Poradí vám zde, jak si vybrat 3D tiskárnu, aby na míru odpovídala vašim specifickým představám.

3D tiskárna je poměrně složité zařízení. V současnosti se ale 3D tiskárny pomalu rozmáhají nejen v oblasti profesionálního 3D tisku, ale nacházejí využití také v hobby dílnách a v mnoha domácnostech. Dnes už si 3D tiskárnu domů může pořídit opravdu každý, jelikož toto zařízení je čím dál více cenově dostupnější. Kvalitní 3D tiskárnu zakoupíte s cenou již několik desítek tisíc korun.

3D tiskárny využívají originální náplně neboli filamenty. Ty jsou nejčastěji z různých typů plastů. Mohou ale být třeba i dřevěné nebo kovové. Důležité je si vybrat takovou tiskárnu, která bude podporovat materiály, z nichž plánujete do budoucna tisknout. Navíc ke každé tiskárně se dodávají originální náplně od jejího výrobce a obvykle nelze použít filamenty jiné značky.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854