Čas letních táborů? Čas pro dětské samolepky na stěnu

Čas pro dětské samolepky na stěnu
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.7.2016 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Prázdniny začaly, a tak je ta správná chvíle pořádně vysmýčit dětské pokojíčky a udělat změny, na které není v běžném shonu čas. Vlastní ratolesti po návratu však nemusíte překvapit pouze dokonale uklizenou ložnicí či novým nábytkem a jeho uspořádáním. Na pořad dne se dostávají také dětské samolepky na stěnu, které slaví mezi rodiči úspěchy. Jejich aplikace je snadná a efekt uchvacující.

Dětské samolepky na stěnu s hrdiny i abstraktní

Co se týká samolepek na stěnu, může si každý vybrat z řady variací. Množství dekorů je až neuvěřitelné, a proto se dá v nabídce najít skutečně cokoliv. „Dělali jsme přes léto pořádný úklid a napadlo nás, že něčím vylepšíme pokoje našich nejmenších. U mladší dcery nebyl problém. Víla pro ni byla naprosto ideální. U staršího syna jsme se ale zapotili. Dětské samolepky na stěnu by přijal s očima v sloup. Nakonec jsme však vybrali fotbalový míč a trefili jsme se s ním přímo na branku“, líčí svoje zkušenosti paní Eva Malátná z Kladna.

A mnozí rodiče ji dávají za pravdu. Dětské samolepky se dají pořídit nejen s populárními hrdiny nebo notoricky známými postavičkami. Do obliby se dostávají zvláště u starších dětí abstraktní motivy nebo sportovní témata. A nejsou to jen ratolesti, které podobné dekorace zbožňují.

Nápaditá dekorace potěší mladého i starého

Dětské samolepky na stěnu samozřejmě nejsou jedinou variantou této okrasy, která se vyrábí. Naopak jsou k dostání motivy, které se skvěle hodí i do obývacích pokojů, na chodbu nebo třeba do kuchyně. A bytoví architekti v tomto lidi jenom podporují: „Je to skvělá příležitost, jak ozvláštnit za pár korun jakýkoliv prostor. A když vás to přestane bavit, jednoduše samolepku sundáte a dáte zase jinou“, líčí s nadšením designér Petr Pokorný.

 

Takže vzhůru do lepení! Dětské samolepky a další jejich variace vyženou nudu z bytu raz dva. A je úplně jedno, co se chystáte zkrášlit.

Témata: samolepky, samolepka, samolepky na stěnu, samolepky na zeď, dětská samolepka | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300