Nábytek z palet – dobrý nápad, který se rychle rozšířil

Nábytek z palet – dobrý nápad
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.6.2019 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Palety pro přepravu zboží, které byly původně určeny jen pro železniční vagony, se velmi rychle rozšířily do všech forem dopravy. Jsou dnes neodmyslitelnou součástí přepravy veškerého zboží. Přepravují se na nich kusové zásilky i sypké zboží v obalech. I se zbožím se dají skládat na sebe nejen v kamionech, ale i ve skladech. Díky vysokozdvižným vozíkům se s paletami výborně pracuje, urychlují manipulaci i samotnou přepravu. Designéři však přišli i na další využití – nábytek z palet. Protože mají přesné rozměry, dostatečnou nosnost, dají se využít k výrobě sedacího nábytku, dřevěných předělů, stolů i polic.

Nábytek z palet – využít se dají nové i použité přepravní podložky

Nábytek z palet neslouží jen ve venkovním prostředí na zahradách, ale i v interiérech. K jejich výrobě se používají nové palety i použité. Použité přepravní podložky designéry zaujaly zajímavou patinou. Poté, co se povrch palet uhladí a nalakuje, vyrobený nábytek působí velmi atraktivně. Je jednoduchý, levný a slouží mnoho let.  Nábytek z palet najdete nejen na zahradách a v odpočinkových koutech, ale i v kavárnách a společenských prostorách. Možná tomu nevěříte, ale designéři s paletami dokáží hotová kouzla. Podívejte se na nabídku, uvidíte, že vás zaujme.

U paletového nábytku existuje škála povrchových úprav

Výrobci palet pracují s přesně danými rozměry jednotlivých prken (přířezů a svlaků) a špalíků, proto se nábytek z palet dobře navrhuje. Vůbec nevadí, že například pro sezení jsou na ložné ploše mezery mezi přířezy. Stačí na lavici dát měkkou podložku a hned se příjemně sedí. Jde o přírodní dřevo, proto je nábytek z palet příjemný a dodává interiéru zajímavý vzhled. Povrchová úprava pak záleží na vkusu a stylu celého interiéru. Díky nízké ceně se dá nábytek po čase vyměnit a změnit dekor.  Vyzkoušejte si, jak na vás bude působit paletový nábytek například v kavárně. Uvidíte, že vás nadchne.

 

Témata: nábytek z palet, palety na nábytek, palety, paleta | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300