Kvalitní ploty pro všechny pozemky

Kvalitní ploty na míru
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.6.2015 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Potřebujete postavit nový plot kolem svého pozemku? Chcete se zajistit, zvenčí, tedy před nezvanou návštěvou, anebo zevnitř, aby Vám například neutekl pes, nebo jste nemuseli neustále hlídat své ratolesti? Záleží Vám na tom, aby Váš nový plot zapadl do okolního prostředí a nepůsobil jako pěst na oko?

A chtěli byste raději robustní řešení, které už na první pohled odradí případné nenechavce, nebo chcete, aby Váš nový plot byl pokud možno nenápadný a nebudil tak trochu stísněný dojem? Nebo byste chtěli, aby se vzhled nového plotu přizpůsobil stavbě či okolí? Nic není neřešitelný problém. Jsme profesionálové ve svém oboru a s výrobou a dodávkami plotů a oplocení všeho druhu máme dlouholeté zkušenosti.

Společnost Promal je předním výrobcem a dodavatelem plotů a oplocení. Obracejí se na nás klienti, kteří se nespokojí s několika základními druhy plotů z pletiva, které je možné zakoupit v hobby marketech. Máme vlastní dílny, ve kterých vytváříme ploty a oplocení přesně na míru požadavkům našich klientů. Vyrábíme a dodáváme jak ploty a oplocení, tak i vrata, brány a branky.

Naše oplocení je kvalitně zpracováno a spojuje v sobě dlouhodobou životnost a vysokou odolnost. Rádi jezdíme přímo za našimi klienty, abychom pro ně připravili přesně to, co budou potřebovat. Dodávky plotů, oplocení, vrat i branek realizujeme na klíč.

Vyrobíme a dodáme Vám ploty dle vaší potřeby: Ploty ze svařovaných sítí, oplocení ze žebrovaného pletiva, průmyslové oplocení. Součástí naší nabídky jsou i pletiva a sloupky, a pokud to situace bude vyžadovat, dodáme i podhrabové desky a sítě.

U nás nemusíte objednávat jen celokovové ploty a oplocení. Máte-li rádi dřevo jako materiál, využijte možnost plotu z kovové podpůrné konstrukce a dřevěných planěk. Možnosti plotů a oplocení od nás jsou nepřeberné a dodáváme za výhodné ceny. Přesvědčte se o tom i Vy!

 

Témata: ploty, mobilní oplocení, oplocení, ploty na míru, ploty levně | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300