Mantinely do postýlky pro bezpečnost a komfort vašeho miminka

Zadavatel: BEOM.cz | 18.5.2018 | Obchod, e-commerce
Autor fotografie:
Scarlett.cz

Máte již vybranou dětskou postýlku a neradi byste zapomněli na něco důležitého pro komfortní a bezpečný spánek vašeho miminka? Firma Scarlett myslí na vše a bezpečnost miminka patří mezi její nejdůležitější kritéria.

MANTINELY DO DĚTSKÝCH POSTÝLEK

Proto při výrobě mantinelů do dětských postýlek využily poznatků od pediatrů a v neposlední řadě také maminek.  Ochranný límec do dětských postýlek je důležitou součástí pro bezpečný spánek vašeho miminka, je pohodlný a působí útulně. Mantinel chrání vaše miminko  před nárazy a zabrání zaklesnutí končetin do postranních příček. Díky měkkému materiálu nehrozí zranění, pokud by miminko narazilo hlavičkou do příček. 

Vybírat můžete z mnoha barev a motivů, které budou ladit s celkovým vzhledem pokojíčku. Mantinel do postýlky díky poutkům velmi snadno připevníte na správné místo.  Ochranný mantinel je zhotoven z 100% bavlny s výplní z dutého vlákna. Výplň umožňuje vzduchu cirkulovat uvnitř a poskytuje tak příjemné prostředí pro spánek vašeho miminka. Jemný a měkký povrch je odolný a neobsahuje žádné škodlivé látky, ftaláty ani další chemikálie, které by mohly vašemu miminku ublížit.  Aby se vaše miminko cítilo útulně, doporučujeme použít dva mantinely do postýlky, zvýšíte tím i celkovou bezpečnost.

VŠE POD JEDNOU STŘECHOU

V internetovém obchodě značky Scarlett si můžete vybrat mantinel do dětské postýlky z široké škály barev a vzorů. Velkou výhodou tohoto obchodu je, že nabízí ucelený  sortiment. Nemusíte tak ztrácet čas s vybíráním vhodných doplňků, vše naleznete na jednom místě. Mantinel do dětské postýlky tak můžete sladit nejen s prostěradlem, povlečením nebo nebesy, ale také se zavinovačkami a velmi oblíbenými španělskými dekami. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz