Mach Motors přinášejí do Českých Budějovic nové příslušenství pro Volvo a nové typy řady XC a V

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 18.5.2014 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - S výměnou zimních pneumatik na letní začala sezóna výletů do přírody, za krásou našich zámků, letními festivaly, k vodě nebo na delší rodinné výlety a dovolené. Rozhodně bude opět potřeba mnoho vychytávek, které s sebou přináší příslušenství pro jinak velmi kvalitní a především žádané vozy Volvo. S touto značkou se zákazníkům z řad náročných řidičů dostává nejen vysoký komfort a skvělé jízdní vlastnosti, ale především mnoho nových zážitků. Mohou si jich užít bez starostí, zatímco se o přepravu a bezpečnost stará jejich Volvo. Toto příslušenství usnadní řízení nebo pomůže s odvozem například cyklistických kol na místo určení. To vše a mnohé další čeká na zákazníky v nabídce českobudějovického specialisty na značku Volvo společnosti Mach Motors, která s letošním jarem dovezla do Čech i nové tipy řady XC a C. Konkrétně se jedná o nové vozy Volvo XC90, Volvo XC60, Volvo V40. Ještě bohatší je nabídka ojetých vozů.

Více o jarní akci spojené s nabídkou příslušenství pro vozy Volvo v Mach Motors se dozvíte na stránce Jaro v novém. Jednoduchost řízení usnadní například elektronické doplňky jako například parkovací kamery, RSE nebo dálkový start motoru. Přepravní doplňky jako nosiče kol uvítají zejména cyklisté, kteří si díky nim užijí krás krajiny ze sedla kola i na cestách, kam je doveze jejich Volvo. A pokud zákazníci patří k těm, kteří svého čtyřkolého miláčka rádi krášlí, k dispozici jim jsou nádherná kompletní kola, spoilery, nášlapy apod.

Kromě doplňků i příslušenství se zákazníci Mach Motors mohou pokochat z jízdy v nových vozech Volvo XC90, Volvo XC60, Volvo V40. Nabídku nových vozů autorizovaného Volvo dealera si zákazníci mohou přehledně projít na jeho webových stránkách a při návštěvě autosalonu už jít najisto.

Region: Jihočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.