Hliníková okna, dveře a fasády od ryze české společnosti PRUNIWERK

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 18.5.2014 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Ostravská společnost PRUNIWERK a.s. s působností v celé České republice a sousedních zemích se specializuje na výrobu, dodávky a montáž hliníkových oken, hliníkových dveří, hliníkových prosklených fasád. Stejně tak se vyzná v takových výrobcích z tenkostěnné oceli. Výrobní a montážní specialisté tvoří zhruba polovinu z 50 zaměstnanců firmy. Zbývající zaměstnanci jsou odborníci v oborech jako řízení výroby, protipožární ochrany, projektování apod.

Hlavními referencemi společnosti PRUNIWERK a.s. nejsou ani tak realizace rodinných domů jako například prosvětlení továrních hal, kterým dodala zašlý lesk a ušetřila výdaje za vytápění, nebo lehké stavební konstrukce jako přístřešky, markýzy a protihlukové stěny. Vyrobit dokáže i celé zejména průmyslové budovy, jejichž jádrem jsou nosné ocelové konstrukce včetně klempířských a zámečnických prvků. Stejně jako výlohy obchodů, jejich dveře a fasády z hliníku.

K referencím společnosti PRUNIWERK a.s. se řadí, jak zdejší stavby z Ostravy (VŠB-TU Ostrava-pavilon IET), Vítkovic (VÍTKOVICE POWER ENGINEERING), Mladá Bolestav (Goodman Logistics Centre), Prahy (Baawer Office House), Valašské Meziříčí (Auto Cora), stejně tak slovenské Košice (IMMOPARK) nebo německý Norimberk, Senec či Graz (HAGLEITNER).

Nově společnost instaluje kromě klasického fasádního prosklení a střešních světlíků na prosvětlení průmyslových budov také velmi efektivní světlovody, které dokáží přivést denní světlo i do míst uvnitř budov, kde není možnost umístit okna či střešní prosklení. Přičemž se pro zajištění světelného komfortu po celý den do těchto světlovodů instalují i samostatné zdroje světla jako například LED svítidla, které zajistí dostatek světla i za šera nebo v noci.

Kvalitu svých služeb a výrobků dokládá společnost PRUNIWERK a.s. celou řadou referencí a certifikátů kvality. Zákazníky může k objednávce motivovat vědomí, že se jedná i ryze českou společnost.

Témata: hliníková okna, hliníkové dveře, hliníkové fasády, výroba ocelových konstrukcí | Region: Moravskoslezský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.