Divadlo Kámen a salónní setkání: Miloš Horanský a Vladimír Hulec

Ve čtvrtek 20. dubna po představení Přibližně dvaatřicet zubů proběhne v Divadle Kámen salónní diskuse o prostorovém minimalismu.
Zadavatel: Divadlo Kámen | 18.4.2017 | Kultura, hudba, divadlo
Divadlo Kámen: Přibližně dvaatřicet zubů
Autor fotografie:
Divadlo Kámen

Praha (Pressweb) - Ve čtvrtek 20. dubna po představení Přibližně dvaatřicet zubů proběhne v Divadle Kámen salónní diskuse o prostorovém minimalismu. Hlavními aktéry diskuse budou profesor Miloš Horanský a divadelní publicista Vladimír Hulec.

Divadlo Kámen pořádá v rámci svých divadelních večerů také diskuse, které mají otevírat témata týkající se moderního umění a nabízet na něj různé pohledy a názory kvalifikovaných hostů. 20. dubna budou hlavními hosty básník, režisér, divadelní experimentátor a teoretik prof. Miloš Horanský, který vystupuje i v samotném představení Přibližně dvaatřicet zubů, a tanečník, performer, divadelní kritik a publicista Vladimír Hulec.

Proč je tématem zrovna prostorový (scénický) minimalismus? Umělecký šéf divadla Petr Odo Macháček vysvětluje: „Inscenace, která se toho večera hraje, je dosti radikálním příkladem tohoto divadelního nástroje. Chceme, mimo jiné pod dojmem právě proběhlého představení, otevřít otázky příležitostí a úskalí, které jsou s ním spojeny.“

Vstupenky na konkrétní večer, který se uskuteční 20.4. od 19:30 hodin, lze zakoupit na stránkách http://divadlokamen.cz.

 

 

Témata: divadlo, umění, živé umění, diskuse | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Divadlo Kámen

Nekvasilova 625/2
186 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Helena Macháčková
helena.hedvika@divadlokamen.cz
Divadlo Kámen je pražské autorské divadlo. Působí ve vlastním divadelním studiu pro 50 diváků poblíž stanice metra Invalidovna. Od roku 1999 hraje každoročně kolem 30 představení. Jeho zakladatelem a režisérem je Petr Odo Macháček. Divadlo Kámen se zaměřuje na originální formy moderní činohry... vice ›
Divadlo Kámen
Nekvasilova 625/2
186 00 Praha 8
Česká republika
info@divadlokamen.cz
Tel: +420 606 167 399, 606 604 875