Divadlo Kámen a salónní setkání: Miloš Horanský a Vladimír Hulec

Ve čtvrtek 20. dubna po představení Přibližně dvaatřicet zubů proběhne v Divadle Kámen salónní diskuse o prostorovém minimalismu.
Zadavatel: Divadlo Kámen | 18.4.2017 | Kultura, hudba, divadlo
Divadlo Kámen: Přibližně dvaatřicet zubů
Autor fotografie:
Divadlo Kámen

Praha (Pressweb) - Ve čtvrtek 20. dubna po představení Přibližně dvaatřicet zubů proběhne v Divadle Kámen salónní diskuse o prostorovém minimalismu. Hlavními aktéry diskuse budou profesor Miloš Horanský a divadelní publicista Vladimír Hulec.

Divadlo Kámen pořádá v rámci svých divadelních večerů také diskuse, které mají otevírat témata týkající se moderního umění a nabízet na něj různé pohledy a názory kvalifikovaných hostů. 20. dubna budou hlavními hosty básník, režisér, divadelní experimentátor a teoretik prof. Miloš Horanský, který vystupuje i v samotném představení Přibližně dvaatřicet zubů, a tanečník, performer, divadelní kritik a publicista Vladimír Hulec.

Proč je tématem zrovna prostorový (scénický) minimalismus? Umělecký šéf divadla Petr Odo Macháček vysvětluje: „Inscenace, která se toho večera hraje, je dosti radikálním příkladem tohoto divadelního nástroje. Chceme, mimo jiné pod dojmem právě proběhlého představení, otevřít otázky příležitostí a úskalí, které jsou s ním spojeny.“

Vstupenky na konkrétní večer, který se uskuteční 20.4. od 19:30 hodin, lze zakoupit na stránkách http://divadlokamen.cz.

 

 

Témata: divadlo, umění, živé umění, diskuse | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Divadlo Kámen

Nekvasilova 625/2
186 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Helena Macháčková
helena.hedvika@divadlokamen.cz
Obrázek uživatele Divadlo Kámen
Divadlo Kámen je pražské autorské divadlo. Působí ve vlastním divadelním studiu pro 50 diváků poblíž stanice metra Invalidovna. Od roku 1999 hraje každoročně kolem 30 představení. Jeho zakladatelem a režisérem je Petr Odo Macháček. Divadlo Kámen se zaměřuje na originální formy moderní činohry... vice ›
Divadlo Kámen
Nekvasilova 625/2
186 00 Praha 8
Česká republika
info@divadlokamen.cz
Tel: +420 606 167 399, 606 604 875