Krásně upravené ruce jsou důležitou vizitkou, proto mnoho žen volí modeláž nehtů a moderní gel-laky

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 18.4.2016 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Ženy přirozeně touží být na první pohled krásné a působit dobře. Jedním z důležitých detailů, který rozhoduje o celkovém dojmu, jsou upravené nehty na rukou. Jejich čistota by měla být samozřejmostí pro každého člověka. Ovšem to samotné nestačí. Moderní a sebevědomá žena si jistě uvědomuje, jak moc záleží na dokonalé manikúře. Ne vždy však vlastní nehty dopřejí ten pocit krásy. Někdy jsou tak slabé a lámavé, že udržet je v dobré formě znamená téměř nadlidský výkon. Neustálé pilování a lakování navíc zabírá spoustu času. Řešením je modeláž nehtů, která promění ruce v tu nejlepší vizitku.

Gelové nehty jako nejlepší alternativa

Umělé nehty jsou už řadu let stálicí ve světě manikúry. Samozřejmě nemám na mysli různobarevné plastové nalepovací náhražky z drogerie, ty příliš dobrého dojmu neudělají. Kvalitní modeláž gelem ale dá vzniknout nehtům, které jsou téměř k nerozeznání od těch pravých. Tato přirozenost je jednou z největších výhod gelových nehtů. Mezi ty další patří vysoká odolnost, kdy bez problémů vydrží všechny běžné činnosti. Stačí je jen jednou za tři až čtyři týdny doplnit podle toho, jak rychle odrůstá vlastní nehet pod gelem. Původní gel se zpiluje, upraví a opět se na něj nanese vrstva nového gelu. Pro jeho vytvrzení je potřeba použití UV lampy nebo LED lampy, to záleží na jeho typu. Při volbě kvalitního materiálu nehrozí u gelových nehtů žádné problémy s plísněmi, infekcemi a dalším poškozením. Gel je částečně prodyšný a zcela bezpečný.

Gel-laky, hit poslední doby

Pokud někomu nevyhovuje modeláž nehtů pomocí gelu, může zvolit čím dál oblíbenější gel-laky. Ty se nanáší stejně jako klasické laky, ale po vytvrzení v UV lampě vydrží dokonalé až tři týdny. Už žádné oprýskání laku po několika dnech! Gel-laky jsou k dostání v mnoha odstínech celé barevné škály, takže si každá žena vybere přesně podle svého vkusu.

Vlastní malé nehtové studio

Pro dokonalou manikúru není třeba chodit pravidelně do salonu krásy. Stačí si pořídit domů potřebné vybavení a s trochou cviku bude za chvíli domácí manikúra stejně perfektní jako ta profesionální. Pro modeláž nehtů je potřeba gel na nehty či gel-laky a UV lampa, případně UV/LED lampa určená pro vytvrzení moderního šetrného LED gelu.

Lázeňská péče pro ruce

Krásu rukou neurčují jen nehty, ale i pokožka. Aby byla jemná a hebká, je potřeba o ni důkladně pečovat. Skvělou službu v tomto poskytne parafínová vana. Parafínový vosk obsahuje vitamíny, kolagen a bělící extrakt. Pravidelná lázeň v teplém parafínovém vosku dodá pokožce výživu, ochrání ji a zamezí tvorbě vrásek, které na první pohled prozrazují věk. Vosk se jednoduše nechá rozehřát v parafínové vaně a poté se do něj ponoří ruce. Díky teplu se otevřou póry pokožky a všechny prospěšné látky se lépe vstřebají do kůže. Parafínová vana je jedním z velmi užitečných pomocníků, které se vyplatí mít doma.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.