Nekonvenční káva zajímavého aroma

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.4.2014 | Potraviny, tabák

Praha (Pressweb) - V restauraci jste si dal(a) espresso a nadchlo vás svou chutí, tak jste se zeptali, z jaké je to kávy? Byla to káva illy, která je přitom z kapsle, ale to jí na kráse rozhodně neubírá. Naopak, je vaření kávy velmi jednoduché. Automatizace našich kávovarů je na vysoké úrovni. Illy je tak netradiční kávou, která vám přinese radost ze života.

Dnes si jí totiž můžete vychutnat i u vás doma. Kávovar je přemístitelný kamkoliv. Pokud se tak rozhodnete a chcete si kávu udělat třeba i v kanceláři, není problém. Káva illy vás navnadí v jakýkoliv den a v jakoukoliv hodinu. Někdy se nemusíte ani podívat na hodinky a víte, že je čas na kávu. Hlava vám skoro padá na stůl a vy cítíte, že už nejste tak pracovně výkonní jako na začátku dne. S kávou illy se dokonale probudíte a zakázky vyřídíte o poznání rychleji.

Oči se vám nebudou zavírat a komunikace se zákazníky bude o dost lepší. Představte si třeba na recepci v hotelu někoho, kdo zívá a nezajistí ani přenos vašich věcí do apartmánu. Určitě nechcete dopadnout stejně i ve vašem wellness centru, kam chodí každý den několik lidí. S otevřenými ústy dokořán, zřejmě vašemu zákazníkovi dáte jasně najevo, že dnes jste vyčerpaní a nemáte s ním ani náladu komunikovat. Kapsle illy, které vám v okamžiku vyčarují kávu nepřeberných chutí, z vás rázem udělají někoho úplně jiného.

Budete vystupovat daleko příjemněji a zodpovědněji. Na zákazníky uděláte dojem, když se na ně usmějete. Jak málo stačí ke štěstí, že? Možná jste dříve kávu ani nepili, tak dnes je ta pravá příležitost zkusit kávu, která je tím nejlepším, co na trhu je. Espresso si nemusíte dělat silné, stačí vám ten pocit tepla v žaludku, který prostupuje vaším tělem jako krev v žílách. Kapsle illy se tak mohou stát i tepnou vašeho života. Oslovte nás a objednejte si náš kávovar třeba k Vánocům, jistě vás nebo někoho jiného rozveselí. 

Témata: kapsle illy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300