Lahodný šálek kvalitní kávy illy to je umění dokonalého pražení a několik let zkušeností

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.4.2014 | Potraviny, tabák

Praha (Pressweb) - Víte co všechno se skrývá v lahodné kávě illy? Je to 80 let zkušeností, perfektní znalost kávy, bezkonkurenční technologie pražení, směs 9 arabik a především také samotná láska ke kávě. Tohle všechno se skrývá v jednom jediném šálku, který si můžete vychutnat i Vy.

Káva illy je opravdu jedinečná a proto je tolik oblíbená po celém světě. Lidé poznají kvalitu a ocení chutné aroma, které tato káva nabízí. Pokud Vás zajímá tajemství této kouzelné směsi, velmi rádi Vás s ním seznámíme.

Jedná se o směs těch nejkvalitnějších arabik celkem ze čtyř kontinentů, konkrétně pak devíti oblastí. Tato arabika jsou dodávána přímo od místních pěstitelů, kteří jim věnovali spoustu času i péče.

První oblastí, se kterou illy spolupracuje je Etiopie. Zde získává arabika s lehkými květinovými a ovocnými podtóny. Můžete ucítit vůni jasmínu, zralého melounu a také celou řadu citrusových plodů. Tato kombinace docílí naprosto dokonalé harmonie hořké a sladké chuti.

Nesmí chybět ani arabika z Kolumbie. Vždyť ta je svou kávou proslulá. Kolumbijská káva Vás omámí vůní čokolády, citrusů, červeného ovoce a jasmínu. Všechny tyto chutě jsou navíc podtrženy nasládlou chutí karamelu a pečeného chleba. Sladké aroma najdete také v kávě z Costa Ricy, která kombinuje květnaté, čokoládové a karamelové chutě.

Chutná Vám brazilská káva? Tak to Vás illy potěší! Ani tato silná káva nechybí v našem arzenálu.

Jako poslední uvedeme bohaté indické aroma, které kombinuje kořeněné podtóny tabáku s muškátovým oříškem, čokoládou anebo karamelem.

Dostali jste chuť na kávu? Tak zkuste zrovna právě illy a uvidíte, že nebudete litovat.

Témata: illy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300