Kapsle illy v sobě skrývají chutě z devíti oblastí celého světa. Zkusíte je?

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.4.2014 | Potraviny, tabák

Praha (Pressweb) - Kapsle illy patří na světě mezi ty nejoblíbenější. Patří mezi naprostou špičku a z kaváren se postupně dostávají i do našich domácností. Co je na nich vlastně tak skvělého?

Jednak je to nezaměnitelná a dokonale vyvážená chuť. Pokud fandíte pražené kávě, vyzkoušejte pro jednou kapsle illy a uvidíte, že téměř nepoznáte žádný rozdíl. Do kapslí porcovaná káva je totiž v hermetickém obalu, který v sobě uchovává původní aroma.

Druhým důvodem jejich oblíbenosti je také snadná příprava. Koupíte kapsle, vložíte do kávovaru a prakticky jedním stisknutím máte šálek výborné a kvalitní kávy. Jak rychlé a jednoduché. Ušetříte tak spoustu času. Snadná je také údržba samotného kávovaru, což ocení především mužská část populace, která si na čištění spotřebičů rozhodně nijak nepotrpí. Ať už budete mít kávovar a kapsle illy doma, v práci či kdekoliv jinde, uvidíte, že na ně budete pět jen samou chválu. Společnost, kávovary i kapsle illy mají dlouholetou tradici a znají je téměř po celém světě. Jedná se tedy o léta prověřenou značku i chuť.

Sortiment této společnosti se však nezakládá pouze na přístrojích a samotných kapslích. V nabídce najdete také širokou nabídku doplňků, tak aby servírování kávy bylo opravdu profesionální. Zakoupit můžete také porcovaný cukr, malé i velké plastové kelímky či exkluzivní set 4 porcelánových šálků na espresso, ke kterým jsou samozřejmě podšálky, kovové lžičky, cukřenka i mléčenka.

Servírování kávy nikdy nebylo snadnější! 

Témata: kapsle illy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300