Vyrovnají se kapsle klasické přípravě kávy? Rozhodně ano!

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.4.2014 | Potraviny, tabák

Praha (Pressweb) - Pokud patříte mezi milovníky kávy, jistě jste postřehli, že poslední dobou jsou čím dál tím víc oblíbené kapsle. Jedná se o porcovanou kávu uschovanou do hermetizovaného obalu, její aroma je tedy plně zachováno a vyrovná se klasické pražené kávě. Nevěříte? Zkuste to!

Abyste mohli ochutnat, jak taková káva z kapsle chutná, budete potřebovat kapslový kávovar. Zde si dávejte pozor, jelikož neexistuje univerzální kávovar, který by zpracoval všechny druhy kapslí. Vybírejte tedy pečlivě.

Velmi oblíbené jsou například kapsle illy, které můžete připravit v kávovarech s MPS systémem. Jedná se o kávovary m3, m4, m5, m5.2, m6 a Perla C6. Všechny tyto přístroje jsou vysoce moderní a kvalitní, neuděláte chybu s žádným z nich.

Pojďme si však říct více o samotných kapslích. Kapsle illy nabízejí celkem 6 druhů káv. Mezi nejoblíbenější kapsle patří illy Medium Roast espresso, tato káva ne snad nejznámějším druhem po celém světě. Její vyvážená chuť Vás dostane podtóny karamelu, čokolády a opečeného toastu. Tato směs je navíc doplňěna lehkým květinovým nádechem.

Máte raději silnější espresso? V tom případě musíte vyzkoušet illy Dark Roast Espresso kapsli, která má intenzivní plné tělo a výrazně silnou chuť. Je naprosto ideální na přípravu 22 ml kávy.

V případě, že toužíte po větší porci, vyberte si kapsle illy Long Espresso, hladká a jemná chuť s podtóny ovoce, květin a karamelu se totiž hodí na přípravu 90 ml lahodné kávy.

 

Poslední možností je illy Decaffeinated, která má typickou chuť nejoblíbenější kávy illy Medium Roast avšak obsahuje velmi malé množství kofeinu.

 

Ochutnejte výbornou kávu, která v sobě ukrývá dokonalé směsi chutí.

Témata: kapsle | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300