Dokonalá porce pravé kávy – to jsou kapsle illy!

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.4.2014 | Potraviny, tabák

Praha (Pressweb) - V dnešní době se staly kapslové kávovary naprostým hitem. Najdete je v domácnostech, kancelářích… prostě kdekoliv, kde je potřeba rychlá a jednoduchá příprava výborné kávy. Jak jste na tom vy? Nechcete si pořídit kapslový kávovar taky? Pokud ano, rozhodně zkuste kapsle illy!

Každá kapsle illy v sobě ukrývá dokonalou směs arabik té nejvyšší kvality. Arabika jsou získávána z celkem 4 oblastí světa a každé připravené espresso Vás ohromí svou vyváženou chutí, dokonalou crémou i nevídaným aroma.  Ale víte vůbec, co to arabika je?
Na světě se nachází spoustu druhů kávovníků, máme však dvě nejzákladnější kategorie, díky kterým můžeme rozeznat špičkové espresso od obyčejné kávy.Arabika a robusta. To jsou dvě zásadní kategorie, kdy každá z nich má nespočetně mnoho nejrůznějších variant chuti, přesto je však důležité tyto pojmy znát a od sebe rozdělit.
Která z nich je tou klíčovou pro kvalitní šálek kávy? Je to arabika. Má oproti robustě mnohonásobně kvalitnější a aromatičtější chuť. Je také šetrnější k žaludku a neobsahuje tolik kofeinu jako robusta, která je levnější a méně kvalitní variantou. Kapsle illy proto využívají jedině arabika – tak se pozná kvalita.

Směs, kterou obsahují kapsle illy je z arabik, které se dovážejí z Etiopie, Kolumbie, Kostariky, Brazílie a Indie. Každá z těchto zemí v sobě ukrývá lahodné chutě, vůně i nezaměnitelné aroma. Například květinové a ovocné podtóny jasmínu, melounu i citrusů jsou typické pro Etiopii. Silný šálek kávy s lehkou aciditou a skrytými stopami po opečeném toastu, karamelu a čokoládě – to je Brazílie.

Kapsle illy, nabídku kávovarů i další doplňky najdete například na e-shopu Love4Coffee, který Vás svou nabídkou rozhodně zaujme. 

Témata: kapsle illy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300