Jediné slovo, jedinečná káva – ochutnejte illy!

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.4.2014 | Potraviny, tabák

Praha (Pressweb) - Těšíte se každý den na Váš ranní, odpolední či podvečerní rituál, kdy usedne k šálku kávy, a necháte na chvíli hýčkat Vaše chuťové pohárky? Jestliže jste skutečným milovníkem takových chvil, jistě Vám záleží na kvalitě nápoje, který pijete, a právě pro Vás značka illy přináší svou kolekci chuťově vyvážené kávy, kterou si okamžitě zamilujete. Nechte se strhnout fantasií směsi 9 arabik, které jsou pěstovány na ušlechtilých plantážích doslova po celém světě. Vyzkoušejte, jak se tvrdou prací a citlivým přístupem mohla stát právě ze směsi illy jedna z neoblíbenějších káv baristů a gurmánů. illy si nyní můžete vychutnat nejen v její klasické mleté či zrnkové podobě, ale také jako komfortní kapsle, které Vám značně zjednoduší přípravu. Objevte tajemství dokonalé kávy illy a užijte si svůj každodenní rituál se skutečně kvalitním nápojem!

A jak je možné, že je právě káva illy tak jedinečná a chuťově delikátní? Zrna kávy, ze kterých se illy vyrábí, se pěstují na 9 různých plantážích, na 4 kontinentech světa. Jen 80 let zkušeností a odborný tým degustátorů a expertů na chuť pak mohl dát illy její prestižní zasloužené jméno. S illy si můžete užít sladkých tónu čokolády a karamelu připomínající exotickou Costa Ricu, můžete své chuťové buňky potěšit citrusy a vůní jasmínu z Kolumbie či se vydat do kořením provoněné Indie a mnoha jiných netradičních míst. A právě tato kvalita a jedinečnost illy je zachována a je na ní přísně dbáno i při produkci novodobých kapslí, které Vám přinesou potěšení z vždy čerstvého šálku illy i z pohodlné přípravy. Rozhodněte se pro zkušenost, tradici a kvalitu – rozhodněte se pro illy.

Kapsle illy a jiné druhy této kávy nejsou jediným produktem, kterým Vás chce tato značka rozmazlovat. Ve spolupráci s Mitacou pro Vás specialisté z illy připravili také jedinečnou kolekci káv Mitaca a dočkat se můžete i sofistikovaných kávovarů na jejich přípravu či jiného příslušenství. Dejte sobě a rodině či svým zaměstnancům skutečné potěšení z kávy a vyberte si pro její přípravu přístroje a kávu illy

Témata: illy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300