Výjimečná káva illy – potěšení z chuti v každé unikátní kapsli!

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.4.2014 | Potraviny, tabák

Praha (Pressweb) - Káva Illy, to je sousloví, které vyslovují po světě gurmáni i baristé s opravdovou lásku. Unikátní káva Illy je totiž něčím, co reprezentuje 80 let zkušeností, neměnné kvality a dokonalé chuti. Jedině káva Illy Vás a Vaše chuťové pohárky provede po 4 kontinentech a 9 špičkových plantážích světa, kde se můžete zasnít v harmonii s jemnými tóny čokolády, karamelu, čerstvého ovoce, mandlí, medu a opečeného chleba. Popusťte uzdu fantasii pokaždé, když si dopřejete šálek tohoto lahodného nápoje a vydejte se s Illy na cestu po exotických destinacích. Nyní je káva Illy dostupná nejen v její klasické mleté či zrnkové podobě, avšak můžete si ji vždy zaručeně čerstvou a chuťově unikátní dopřávat také jako moderní kapsle. Usnadněte si přípravu každého dalšího hrnku opravdové pohádky – vyzkoušejte kapsle Illy zachovávající tradici vyváženého aroma a chuti!

Káva Illy je díky své technologii pražení a čerstvým kávovým zrnům z celého světa jasnou volbou pro každého, kdo si svou chvilku pro sebe rád užívá do posledního doušku. Kávová zrna z Costa Rica, to je to, co dodává každému šálku jemné a sladké chutě, indická arabika zase obohacuje Illy o její smělé kořeněné tóny, a sluncem provoněná etiopská zrna osvěžují každý Vás doušek přílivem zralých melounů a citrusových plodů.  Káva Illy jakožto směs 9 ušlechtilých arabik mimo jiné také z Brazílie a Kolumbie Vám přináší úchvatné květinové a ovocné aroma, skvělou chuť a dokonalou cremu. Zvolte si pro její přípravu komfortní kapsle a darujte tak sobě úžasný gurmánský zážitek třeba každý den, a to díky skutečně jednoduché přípravě a kvalitě srovnatelné s Vaší oblíbenou kavárnou. Káva Illy v podobě kapslí se dá jednoduše připravit na speciálních přístrojích, které Vám dovolí užít si tento zážitek skutečně naplno. Vyberte si kapsle Illy a sofistikované kávovary jejich řady a nebudete svých vynaložených financí litovat – káva illy je garancí Vaší spokojenosti.

A že uvažujete o kávě Illy nejen k sobě domů, ale i do firmy? Jestliže se svými požadavky obrátíte na specialisty z love4coffee.cz, kteří jsou členem skupiny Coffee Experts, jejich tým Vám zajistí nejen špičkové vybavení a stroje, avšak také servis kávovarů a další služby pro jejich bezproblémový chod. Káva Illy je zkrátka značka, na kterou se můžete spolehnout. Obraťte se na odborníky na kávu Illy.

Témata: káva illy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300