illy – jednoduše geniální řešení pro domácnosti i firmy!

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.4.2014 | Potraviny, tabák

Praha (Pressweb) - Je chvilka nad šálkem kávy oblíbeným momentem vašeho dne? Nedělejte ústupky a dopřejte si skutečně delikátní zážitek pokaždé, kdy budete chtít. Oblíbená značka světových baristů illy přišla s řešením pro domácnosti i firmy. Kapsle illy vám umožní vychutnat si 80 let tradic v podobě dokonale vyvážené chuti, úžasného aroma a husté cremy. Probádejte 4 světové kontinenty, ze kterých se směs 9 prvotřídních arabik illy dováží. Vydejte se do Etiopie, Kolumbie, Costa Ricy, Brázilie či Indie a potěšte tak své chuťové buňky. Káva illy v podobě kapslí, to je jednoduchá odpověď pro všechny, kteří nedělají rádi ústupky. Dopřejte si skutečně kvalitní zážitek s každým hrníčkem kafe!  

 

Pro přípravu kapsle illy, která vám nabídne dokonalou harmonii hedvábné a sladké chuti s květinovými a ovocnými podtóny, s nádechem karamelu a čokolády a v doprovodu opojného mandlového a medového aroma - pro přípravu této jedinečné gurmánské pochoutky zajisté potřebujete nejen samotnou kapsli, ale také sofistikované stroje. Právě díky nim si totiž budete moct užít svou oblíbenou kávu díky jedinému stisku tlačítka. Vyberte si kapsle illy pro silné, bezkofeinové nebo prodloužené espresso, které můžete mít s autorizovaným prodejcem love4coffee.cz již do 24 hodin. Obraťte se na tyto experty na kávu i v případě výběru adekvátního kávovaru, ať už do firmy nebo pro rodinu. S týmem love4coffe.cz poznáte, jaké to je užívat si unikátní kávovou pochoutku illy bez zbytečných starostí.

A že jste větší firma a chcete na kvalitní kávě illy co nejvíce ušetřit? Společnost love4coffe.cz vám poskytne pravidelný servis a údržbu strojů, které si navíc můžete velmi výhodně pronajímat. Buďte šetrní k financím vlastní firmy a vyberte si řešení, které je levné a operativní! Rozhodněte se pro prvotřídní kávu illy a špičkové kávovary. 

Témata: illy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300