Káva Illy – 80 let zkušeností i jednoduchá příprava!

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.4.2014 | Potraviny, tabák

Praha (Pressweb) - Proč je káva illy proslulou pochoutkou po celém světě? Káva illy je výsledkem receptury zušlechťované již více než 80 let, kdy jsou pro vás na těch nejlepších plantážích pěstována kávová zrna vysoké jakosti. Právě z nich je poté umleta unikátní káva illy – směs 9 arabik ze 4 kontinentů světa, díky které se můžete se svými chuťovými buňkami vydat na nejvzdálenější místa zeměkoule. Pociťte osvěžující tóny citrusových plodů a melounů ze sluncem zalité Etiopie, přičuchněte s každým šálkem k exotickým květinám Costa Ricy či se nechte unést voňavými variacemi indického koření. To vše a mnohem více vám káva illy ve své vyvážené chuti nabízí společně s dokonalou cremou. Poznejte na vlastní kůži, proč je káva illy špičkou mezi kávovými specialitami!

A že káva illy patří pouze mezi zdi prvotřídních kaváren a sami byste si ji nedokázali profesionálně připravit? Nenechte se mýlit a přesvědčte se sami, jaký pokrok příprava kávy zaznamenala. Kapsle, které jsou nyní k dostání a nesou hrdý název této značky, vás uchvátí jednoduchou přípravou a chutí bez nejmenších kompromisů. Káva illy tak přichází s jedinečným řešením do domácností i větších firem. Díky sofistikovaným strojům se navíc nebudete bát přichystat nejen klasické espresso, ale i takové pochoutky jako je cappuccino či latté. Zajistěte si kávu illy a s ní dokonalý zážitek pro každý den.

A že by se vám káva illy hodila do kanceláře, ale nemáte čas starat se o údržbu kávovarů či takové nezbytnosti jako je dodávka cukru či kelímků? Jestliže se ohledně kapslí a přístrojů obrátíte na odborníky ze skupiny Coffee Experts, nemusíte se bát zbytečné práce. Kávovary si totiž nemusíte pouze pořídit, ale také velmi výhodně pronajmout, díky čemuž si zajistíte také servis a veškerou údržbu. K mání je navíc vedle kapslí a přístrojů také veškeré příslušenství a poradenský servis. Káva illy je špičkou mezi kávovými specialitami – rozhodněte se pro to nejlepší!

Témata: káva illy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300