Kapsle illy – dokonalé a rychlé espresso bez kompromisů!

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.4.2014 | Potraviny, tabák

Praha (Pressweb) - Rádi si vychutnáte dokonalou kávu, avšak při každém doušku si říkáte: Kéž by to šlo jednodušeji? Pokud jste milovníkem lahodných teplých nápojů a nechcete dělat ústupky, kapsle illy jsou řešením, které vám zajistí nejen gurmánský zážitek ale také rychlou a snadnou přípravu. Jedině kapsle illy v sobě dokázaly uchovat 80 let zkušeností, jejichž výsledkem je jedinečná směs 9 arabik. Dokonalá crema a vyvážená chuť dokreslená květinovými a ovocnými podtóny a aroma medu a mandlí, to jsou kapsle illy, díky kterým si můžete své oblíbené espresso vychutnat i mimo zdi vaší oblíbené kavárny. Rozhodněte se pro kapsle illy a užijte si každou chvilku s kávou do posledního dokonalého doušku!

Kapsle illy však nejsou jediným, co budete pro přípravu teplých nápojů potřebovat. Cappuccino s úžasnou pěnou, bezchybné espresso nebo latté, k tomu všemu je zapotřebí jak kapsle illy, tak sofistikované automatizované přístroje, se kterými jednotlivé kávové pochoutky připravíte. Stačí jediný stisk a káva je na světě! Až tak jednoduché to může být. Vyberte si do zásoby kapsle illy a najděte kávovary, které je vám pomohou připravit, ať už jste malá domácnost nebo firma s větším počtem zaměstnanců. Odborníci z love4coffee.cz, kteří jsou autorizovanými prodejci illy a patří do skupiny Coffee Experts vám nabídnou to nejlepší.

A že se obáváte, abyste si mohli kávovar dovolit? Přesto ještě nemusíte zoufat. Kapsle illy stejně efektivně připravíte také na pronajatých přístrojích, u kterých vám navíc odborníci na kávové speciality zajistí veškerý servis a provozní údržbu. Udělejte si skutečnou radost – kapsle illy vás budou těšit dokonalou kávou každý den, aniž byste se museli o cokoliv starat!

Témata: kapsle illy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300