Kapsle Illy a Mitaca – revoluce v přípravě kávy!

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.4.2014 | Potraviny, tabák

Praha (Pressweb) - Už jste slyšeli o kapslích, díky kterým si můžete připravit lahodnou kávu jediným stisknutím? Kapsle jsou jistě ohromným pokrokem v oblasti přípravy teplých nápojů, avšak je dobré vědět, že není kapsle jako kapsle. Pokud svou chvilku na kávu skutečně milujete a nechcete dělat zbytečné kompromisy, věřte, že přesto nemusíte zůstávat u klasického vaření, které trvá dlouho a je poměrně náročné na dovednosti jednotlivce. Kapsle Illy a Mitaca jsou zde pro opravdové milovníky teplých nápojů, kteří si tak budou moct vychutnat skutečně jedinečnou a kvalitní kávu, jež neztratila nic ze své původní čerstvosti a špičkové jakosti. Rozhodněte se pro kapsle Illy, které jsou zárukou doslova gurmánských zážitků!

Kapsle Illy a Mitaca, tedy značka, která vznikla ve spolupráci s Illy, to jsou kávové speciality, které se skutečně dají porovnat s espressem z vaší oblíbené kavárny. Žádné granulované náhražky tlející desítky dnů v plastových kapslích. Díky unikátní metodě výroby zahrnující již 80 let zkušeností a prvotřídní procedury sběru i pražení jsou kapsle Illy a Mitaca skutečnou lahůdkou i pro 100% fajnšmekry. Vyberte si silné espresso, prodlouženou variantu, kávu bez kofeinu a mnoho dalších verzí, díky kterým se vaše chuťové buňky pomějí nejen nad tradičním „pressem“, ale také například nad cappuccinem či latté. Zvolte kapsle Illy a kávu si budete moct užít i doma či ve vaší firmě.

A že nevíte, jak kapsle Illy a Mitaca připavit, když nevlastníte speciální stroje na jejich obsluhu? Tým love4coffee.cz, který je autorizovaným prodejcem Illy a členem skupiny Coffee Experts vám nabídne efektivní řešení i v tomto případě, a to ať už jste malá domácnost nebo velká firma. Vyberte si nejen kapsle, ale také kávovary či si je výhodně pronajměte a zajistěte si tak kromě stroje také jeho servis a údržbu. Nehledejte komplikace, když je tu snadné řešení - obraťte se na ty nejlepší v oboru a užívejte si prvotřídní kávu kdykoliv budete chtít!

Témata: kapsle | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300