Manažerský program Interactive Online MPA

Zadavatel: SUITU websites SE | 18.4.2014

Praha (Pressweb) - Zvažujete studium programu Interactive Online MPA na LIGS University? Abychom vám usnadnili rozhodování, připravili jsme pro vás článek, ve kterém se dozvíte o zaměření programu Interactive Online MPA, o výhodách programu a hlavních přínosech.

Manažerský program Interactive Online Master of Public Administration (MPA) je efektivní vzdělávací program zaměřený na oblast veřejného sektoru. MPA představuje obdobu manažerského vzdělávacího programu Master of Business Administration (MBA), který je ovšem určen zejména pro soukromý sektor.

Pro koho je program MPA určen

Program MPA je určen pro časově zaneprázdněné účastníky, kteří působí či chtějí působit v  institucích veřejné správy, neziskových organizacích a podobně. Studium je zaměřeno na problematiku veřejného a neziskového sektoru, přičemž tuto problematiku zkoumá z různých pohledů.

Co se týče hlavních výhod studia programu MPA, pak stojí za zmínku zejména forma studia. Manažerský program MPA probíhá moderní interactive online formou, která umožňuje zahájit studium kdykoliv v průběhu roku. Zároveň byl program MPA vyvinut a otestován v souladu s nejnovějšími trendy v oblasti profesního vzdělávání a využívá nejmodernější komunikační prostředky, což umožňuje, v kombinaci se Studentským informačním systémem, vzdělávat se kdykoliv, odkudkoliv a z jakéhokoliv počítače s připojením k internetu.

Výuka v českém jazyce

Další výhodou programu MPA je výuka a komunikace v českém jazyce, přičemž studenti ze Slovenska mohou psát své práce a komunikovat ve slovenštině. Samozřejmostí je vysoká kvalita tutorů vyučujících program MPA na LIGS University a po úspěšném dokončení programu získání diplomu, který vydává uznávaná americká univerzita.

Studenti programu MPA mají dále možnost účastnit se doporučených workshopů a seminářů LIGS University. V nabídce je rovněž možnost absolvovat zvýhodněný jazykový pobyt na Hawaii.

Témata: manažerský program MPA

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SUITU websites SE

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
podpora@suitu.cz
+420 273 134 757
Obrázek uživatele Suitu-News
Specialista na tvorbu webových stránek. 
SUITU websites SE
Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Česká republika
obchod@suitu.cz
Tel: +420 273 134 757