Lev musí ve finále KHL přeřvat pozici outsidera

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 18.4.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 17. 4. 2014: Poslední krok schází pražskému Lvu k vítězství v KHL a zisku Gagarinova poháru. Ten nejtěžší. Zatímco totiž do všech předchozích sérií v letošním play off vstupoval jako favorit, proti Magnitogorsku má ke čtyřem vítězstvím a trofeji dál než soupeř.

Podle kurzů sázkové kanceláře Unibet je Lev Praha v pozici slabšího, když na jeho úspěch v sérii se sází v kurzu 2,55, zatímco „Magnitky“ si bezpečně s kurzem 1,48 drží roli favorita.

„Ruský plán na expanzi jejich hokejové soutěže se poměrně daří, sami asi ale nepředpokládali, že se nováčci uchytí tak rychle a úspěšně, jak se to povedlo Lvu,“ komentuje finále marketingový manažer Unibetu Milan Klemš. „Ve finále nicméně očekáváme, že domácí udělají všechno proto, aby pohár zůstal na matičce Rusi, takže Lva vnímáme jednoznačně jako outsidera,“ dodává.

Od prvního zápasu, který v pátek v 15 hodin odstartuje v Magnitogorsku, se podle kurzů očekává defenzivní partie, ve které by měli mít navrch domácí. Ti jsou pro pátečních šedesát minut čistého času bookmakery Unibetu favorizováni v kurzu 1,90, zatímco na úspěch Pražanů si kurz stojí 3,60 a jen o kousek výš je kurz na remízu a následné prodloužení (3,85). Že se budou oba týmy soustředit na obranu předpovídá kurz 1,72 na čtyři a méně gólů (5 a více se sází za 2,02), největší šance na gól se pak připisují domácím hvězdám Mozjakinovi (3,30) a Kovářovi (3,80), za český tým by nejpravděpodobněji mohli skórovat Thornberg (4,20) nebo Vrána (4,60).

::

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it, www.unibet.be, www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions, www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,6 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: hokej, KHL

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024