Na trhu se objevil nový přípravek Mensicol pro menstruační komfort

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 18.3.2016 | Zdraví

Praha (Pressweb) - Menstruaci vnímá mnoho žen hodně negativně, protože je spojena s celou řadou nepříjemných projevů. Během menstruace ženy trápí bolesti v podbřišku i v zádech, plynatost, nadýmání, přecitlivělost, únava či příliš silné krvácení. Na všechny negativní projevy je možné využít sílu bylin. Právě tu přináší nový přípravek Mensicol, který se nedávno objevil na českém trhu a je určen pro menstruační komfort.

Složení na přírodní bázi

Doplněk stravy Mensicol obsahuje 2 pro ženský organismus prospěšné látky. První z nich je inulín. Jedná se o přírodní prebiotikum, které se získává například z kořeně čekanky. Inulín je ve vodě rozpustná vláknina, která přináší protizánětlivé a antioxidační účinky. V lidském těle působí především na trávicí ústrojí, protože podporuje tvorbu prospěšných střevních bakterií a harmonizuje činnost střev. Inulín prospívá zažívání i vylučování. Zabraňuje plynatosti a nadýmání.

Druhou složkou přípravku Mensicol je výtažek z rostliny Vitex agnus castus. Jedná se o bylinu drmek obecný, pro kterou se užívá ještě lidový název mnišský pepř. Tato rostlina je bohatá na silice a hlavně na flavonoidy, což je pro ženy důležité. Flavonoidy jsou vzácné látky, které se v těle chovají podobně jako ženské hormony. Pro vysokou účinnost na ženské pohlavní ústrojí je drmek používán již po staletí.

Kdy a jak je vhodné Mensicol užívat?

Přípravek je určen pro ženy každého věku. Jeho užívání je vhodné, pokud ženu trápí bolestivá menstruace, nadměrné krvácení, křeče a další problémy. Je určen také pro starší ženy, které se potýkají s problémy spojené s klimakteriem. Jeho užívání naopak není vhodné pro kojící nebo těhotné ženy. Užívají se 2 tablety denně. Výhodou přípravku je, že neobsahuje lepek, barviva, konzervační látky ani cukr. Jedno balení obsahuje 90 tablet.

Doplněk stravy Mensicol pro menstruační komfort vyrábí česká společnost Maxivitalis s.r.o. Mottem firmy je: „Vše potřebné naleznete v přírodě“. Více informací se o přípravku dozvíte na maxivitalis.cz, zde je možné přípravek koupit.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.