CD-adapco představuje wave6, vibračně-akustický a aero-vibračně-akustickou produktovou řadu nové generace

Nová verze přichází na trh otestována a ověřena předními společnostmi z odvětví
Zadavatel: Marketwired, LP. | 18.3.2015 | Auto-moto, logistika

NEW YORK, NY a Londýn, Velká Británie CD-adapco™, the largest privately held CFD-focused provider of Computer Aided Engineering software, today unveiled wave6novou produktovou linii softwaru na vibračně-akustické a aero- vibračně-akustické simulace. Nové produkty budou doplňovat a rozšiřovat funkce vlajkové lodi společnosti - simulační nástroj STAR-CCM+®, na řešení hluku a vibrací vyvolaných prouděním.

"Řešení problémů, které se týkají hluku a vibrací vyvolaných prouděním má stále větší význam pro naše zákazníky. Jedná se o aplikaci, která přesahuje několik disciplín a vyžaduje přesnou simulaci, zda nestacionárního proudění nebo přenosu hluku a vibrací přes rozsáhlé komplexní systémy v širokém frekvenčním rozsahu, "řekl Phil Shorter, Vice President, CD-adapco. "Wave6 jsme vybudovali od základu se skupinou odborníků, kteří skutečně rozumí problémům, kterým čelí inženýři snažící se pracovat se starým kódem."

Wave6 produktová řada se rovněž zaměřuje na použitelnost a zavádí nové automatizované pracovní postupy, aby byly pokročilé aero- vibračně-akustické metody a analýza jednoduše přístupné. Zavedení této verze bude přínosem pro stávající STAR-CCM+ zákazníky, stejně jako pro širší publikum vibračně-akustické klientely.

CD-adapco úzce spolupracoval s předními společnostmi z odvětví při vývoji produktové řady wave6 , aby zajistil ověření a testování nové verze. Po skončení podrobného výzkumu a vývoje v trvání několika kalendářních let, společnost vydává nové nejmodernější metody, které využívají potenciál STAR-CCM + a rozšiřují jeho funkcionalitu.

Kombinace wave6 a STAR-CCM+ nabízí vzrušující řešení pro inženýry a projektanty, kteří hledají přesnost, spolehlivost a flexibilitu v multidisciplinárních aplikacích týkajících se hluku a vibrací vyvolaných prouděním.

O CD-adapco 
CD-adapco (www.cd-adapco.com) je globálně největší nezávislý na CFD zaměřený poskytovatel CAE. Naše hlavní produkty jsou technologicky přední simulační balíčky, STAR-CCM + a STAR-CD. Rozsah našich aktivit, však sahá daleko za vývoj CFD softwaru a obsahuje široké spektrum CAE inženýrských služeb v oboru dynamiky tekutin, přenosu tepla a stavebního inženýrství. Naše přetrvávající poslání je "inspirovat inovace a snížit náklady prostřednictvím aplikace inženýrského simulačního softwaru a služeb."

Soukromá společnost, CD-adapco udržuje 17% meziroční organický růst za posledních 5 let. CD-adapco zaměstnává 850 talentovaných lidí, kteří pracují v 34 různých pobočkách po celém světě.

Kontakt pro tisk
Todd Mavreles 
CD-adapco
todd.mavreles@cd-adapco.com
(+1) 713 334 4311

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com