CD-adapco slaví 35 let inženýrských úspěchů na globální konferenci STAR

Zadavatel: Marketwired, LP. | 18.3.2015 | Telekomunikace, IT

NEW YORK, NY a Londýn, Velká BritánieCD-adapco ™, největší soukromě vlastněný poskytovatel softwaru zaměřeného na CFD - počítačem asistované inženýrství (Computer Aided Engineering), slaví 35. výročí na světové konferenci STAR, která začíná dnes v San Diegu. Jako největší nezávislý vývojář simulačních nástrojů pro inženýrství a dizajn, CD-adapco se rozrostlo z trojice, která začínala v roce 1980 v podkroví, na mnohostranný mezinárodní obchodní konglomerát s 34 pobočkami po celém světě a výnosy, které se blíží $ 200 milionům dolarů.

Letošní událost bude hostit více než 75 odborníků na simulace z celého světa, zahajuje hlavní řečník Paul DePodestaVP pro rozvoj a vyhledávání hráčů New York Mets. DePodesta je mozkem revoluce "Moneyball", která zrodila New York Times bestseller a na Oskara nominovaný úspěšný film. Po proslovu p.DePodesta, CD-adapco Senior VP managementu produktů Jean-Claude Ercolanelli prozkoumá budoucnost inženýrských simulací a odhalí oficiální vydání STAR-CCM+® v10.02, nejnovější verzi simulačního nástroje, vlajkové lodi společnosti. Zaměstnanci CD-adapco a odborníci z odvětví budou na místě kvůli předvedení a demonstraci všech aspektů vydání.

SGC 2015 také označuje 35. výročí CD-adapco. Společnost vzpomíná na 35 let úspěchů softwaru inženýrských simulací, jak postupoval z nápadu sdíleného přáteli až po globální fenomén.

"Řešení složitých průmyslových inženýrských problémů vyžaduje simulační nástroje, které mohou přesahovat několik inženýrských oborů," řekl Steven MacDonald, spoluzakladatel, prezident a generální ředitel společnosti CD-adapco. "Od samého začátku bylo naší filozofií posouvat hranice našich simulací tak daleko od oblasti zájmu, jak je to možné, podchytit veškerou relevantní fyziku, minimalizovat odhady a brát v úvahu všechny faktory, které mohou ovlivnit výkon produktu nebo dizajnu v pracovním životě.

"Plně si uvědomuji, že vize znamenala 35 let tvrdé práce, angažujíc mnoho nejtalentovanějších inženýrů a vývojářů z odvětví. Jsem hrdý na vše, co jsme dosáhli."

V roce 1980, Steven MacDonald, Bill Wheeler a Marc Whittlesey identifikovali trh pro inženýry, kteří potřebovali rychle a přesně řešit složité problémy spojené s turbulencí, přenosem tepla a spalováním. Z této potřeby se narodila společnost, když tato skupina nadaných inovátorů vyvinula techniky a metody potřebné k pohonu své technologie a převratu ve světě techniky.

Třicet pět let později, CD-adapco nastavuje standard odvětví vývoje simulačního softwaru. Pod vedením vlajkové lodi nástrojů, STAR-CCM + a řadou dalších inovativních produktů, soustředěných závazkem poskytnout lepší technické řešení pro inženýry, CD-adapco zůstává v soukromém vlastnictví a je tou vzácnou technologickou společností se silným růstem, která se těší trvalému růstu v dlouhém období.

O CD-adapco
CD-adapco (www.cd-adapco.com) je globálně největší nezávislý na CFD zaměřen poskytovatel CAE. Naše hlavní produkty jsou technologicky přední simulační balíčky, STAR-CCM+ a STAR-CD. Rozsah našich aktivit, však sahá daleko za vývoj CFD softwaru a obsahuje široké spektrum CAE inženýrských služeb v oboru dynamiky tekutin, přenosu tepla a stavebního inženýrství. Naše přetrvávající poslání je "inspirovat inovace a snížit náklady prostřednictvím aplikace inženýrského simulačního softwaru a služeb."

Soukromá společnost, CD-adapco udržuje 17% meziroční organický růst za posledních 5 let. CD-adapco zaměstnává 850 talentovaných lidí, kteří pracují v 34 různých pobočkách po celém světě.

Kontakt pro tisk
Todd Mavreles 
CD-adapco
todd.mavreles@cd-adapco.com
(+1) 713 334 4311

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com