Dovolená v Chorvatsku 2014

Zadavatel: SUITU websites SE | 18.3.2014 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Chorvatsko patří mezi oblíbenou destinaci nejen českých turistů. Stále častěji jezdí na dovolenou do Chorvatska i celá řada cizinců a není se čemu divit. Chorvatsko nabízí rozmanitost, krásné pláže, velký výběr různých typů ubytování, výborné jídlo a vždy skvělou společnost.     

Chorvatsko je nádherná země, kterou si velice snadno zamilujete. Dalmácie, Istrie, Verudela, Kvarner, Solaris a celá řada dalších letovisek na vás čeká právě v Chorvatsku. Stačí si jen vybrat destinaci odpovídající vašim požadavkům. Jakmile danou oblast prozkoumáte, budete se chtít do Chorvatska podívat znovu. Zda-li se vrátíte na stejné místo nebo navštívíte jinou oblast, záleží na vás. 

Nechte si poradit u specialistů

Letní dovolená v Chorvatsku je vhodná pro rodiny s dětmi, zamilované páry, skupinky přátel i pro seniory. Pokud zvolíte správné letovisko, můžete si být jisti tím, že v něm najdete přesně to, co hledáte. Nevíte, podle čeho cílovou destinaci vybírat? Odhoďte starosti stranou a svěřte výběr dovolené do rukou specialistů. Na internetových stránkách Casdovolene.cz můžete jednoduchým způsobem filtrovat zájezdy přesně podle svých požadavků (země, destinace, typ zájezdu a další včetně fulltextového vyhledávání podle názvu hotelu apod.). Pokud byste přeci jen nenašli, co hledáte nebo byste potřebovali poradit, můžete poslat svůj dotaz prostřednictvím online formuláře, e-mailem nebo rovnou zavolat.

Luxusní hotely i chatky v přírodě

Dovolená v Chorvatsku je oblíbená mimo jiné díky širokému výběru různých typů ubytovacích kapacit. K dispozici jsou komfortní a luxusní hotely či penziony, soukromé apartmány, kempy i možnost ubytování ve vilkách či chatkách v přírodě. Cítíte tu vůni borovic?

Náš tip: Využijte nabídku na last minute či first minute dovolenou. Sledujte aktuální nabídky zájezdů do Chorvatska i dalších zajímavých zemí (Španělsko, Řecko, Itálie) a získejte luxusní dovolenou za polovinu! V nabídce najdete také exotické destinace za SUPER CENY. Nevybrali jste si? přijeďte na dovolenou do Jeseníků. Ubytování Jeseníky je záruka řpíjemně strávené dovolené v Česku.

Témata: dovolená, dovolená v Chorvatsku | Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SUITU websites SE

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
podpora@suitu.cz
+420 273 134 757
Obrázek uživatele Suitu-News
Specialista na tvorbu webových stránek. 
SUITU websites SE
Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Česká republika
obchod@suitu.cz
Tel: +420 273 134 757