Srovnat půjčky můžete pohodlně přes internet

Zadavatel: Aleš Bakla | 18.2.2019 | Finance, ekonomika

Praha (Pressweb) - Každý z nás se může někdy ocitnout v situaci, kdy potřebuje získat finanční záplatu, aby mohl uspokojit své nahodilé potřeby. V tom okamžiku se jako nejlepší východisko z prekérní situace jeví půjčka. Jenže málokdo z nás si dokáže s hledáním té správné poradit svépomocí. Často se pak upíšeme k prvním nabídkám, které objevíme, což může mít do budoucna nedozírné následky.

Kdyby tak existoval nějaký jednoduchý a efektivní způsob, jak získat přehled o všech možnostech, které se na finančním poli vyskytují, co říkáte? Můžeme vás ubezpečit, že takové možnosti dnes internet opravdu nabízí.

Podle jakých kritérií člověk většinou vybírá půjčku?

  • rychlosti vyřízení
  • výše půjčky
  • nejnižší možný úrok
  • jistota v zákazníky prověřené společnosti

Rychlost vyřízení

Pokud se vyskytne finanční problém, pro mnoho z nás se stane hlavním aspektem při výběru rychlost vyřízení. Málokdo si může dovolit vyčkávat během zdlouhavého schvalování bankovními institucemi, které ještě ve finále nemusí vyznít ve váš prospěch. Banky totiž své peníze neposkytují jen tak někomu, ale pečlivě si každého žadatele prověřují. Proto se o ohledem na rychlost a benevolenci vyplatí vsadit na půjčky nebankovní. Nebankovní společnosti nabízejí i takzvané půjčky bez registru, které jsou zpřístupněny prakticky každému. Nemusíte se tak bát, že by se vám potřebné částky z nějakých důvodů včas nedostalo.

Výše půjčky

Každý si musí předtím než o půjčku zažádá uvědomit, kolik peněz jej vlastně dokáže uspokojit. Někdy stačí opravdu jen drobná částka, která před výplatou pomůže se zaplacením složenek nebo opravou auta. "Půjčky před výplatou" se v poslední době těší zájmu široké populace čím dál víc. Klient zapůjčené peníze s příchodem výplaty s drobným úrokem splatí a rázem je po problému.

Úroky

Výše úroku je pro rozhodování o půjčce také klíčová. Nikdo přece nechce během vracení peněz přeplatit zbytečně vysokou částku. A právě proto se vyplatí nechat si poradit, abyste se nenechali napálit od nějakého podvodníka, který po vás nazpět bude chtít dvakrát tolik.

Ověřená společnost

Důvěru v člověku vzbudí zejména ověřené společnosti, které za sebou mají již nespočet spokojených klientů. Mezi nebankovními společnostmi v tomto ohledu vyniká například Zonky, na které se valí ze všech stran jen samá chvála. Nicméně nejsou na trhu jediní a mít přehled o všech ostatních se vždycky vyplatí.

Kde se vám dostane potřebných informací?

Každého z vás asi v prvé řadě napadne, že by se o pomoc měl obrátit na nějakého finančního poradce. To s sebou ovšem přináší spoustu nevýhod. Finanční poradce v některé bance vám nenabídne informace o všech produktech, které na trhu můžete naleznout. Bude se primárně soustředit jen na tu jednu bankovní společnost, kterou zastupuje. A samozřejmě od něj nikdy neuslyšíte, že právě půjčka u nich pro vás není výhodná, i když to tak ve skutečnosti může být. O nebankovních půjčkách se nedozvíte vůbec nic.

Externí finanční poradce se opět zabývá jen bankovními půjčkami, které jsme shledali už v předchozí části těmi nepraktickými. Tento typ poradce má navíc u každé bankovní společnosti jinou výši provize za přivedeného klienta, takže mu půjde zejména o jeho vlastní prospěch, nikoli o blaho člověka, který si peníze půjčuje.

Nejlepší možností je vsadit na internetové portály, které nabízejí komukoli z nás srovnání jednotlivých půjček, se kterými se lze na finančním trhu setkat. Bankovní půjčka, nebankovní půjčka, půjčka před výplatou nebo půjčka na ruku se dá pomocí zadání svých osobních údajů lehce naleznout.

Objeví se před vámi seznam těch nejlepších možností, které se vám v dané oblasti nabízejí a následně už je jen na vás, jestli se rozhodnete po nějaké půjčce sáhnout a nebo necháte problém ještě u ledu. Nikdo vás nebude do ničeho nutit (jako to dělají právě finanční poradci lačnící po výdělku). Lepšího servisu se vám jednoduše nikde jinde nedostane.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Aleš Bakla

Marie Cibulkové 1177/10
140 00 Praha 4
Obrázek uživatele Aleš Bakla
Aleš Bakla
Marie Cibulkové 1177/10
140 00 Praha 4
Česká republika
a.bakla@seznam.cz