Jak na snadné a rychlé založení vlastní firmy

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 18.2.2014 | Služby

Hradec Králové (Pressweb) - Přemýšlíte, že dáte v práci výpověď a začnete podnikat sami na sebe? Pokud máte nápad na projekt, o kterém si myslíte, že by mohl být úspěšný, dlouho neváhejte. Kupte si již založenou obchodní společnost a začněte podnikat hned zítra.  Nemusíte zbytečně čekat, až uplynou nezbytné lhůty pro vyřízení veškerých oprávnění.

Společnost Companies.cz nově spustila webové stránky www.prodej-koupe-sro.cz, na kterých můžete zakoupit již založené obchodní společnosti. Jedná se nejen o společnosti s ručením omezeným, ale také o akciové a evropské společnosti, které mají na trhu přece jen o něco prestižnější postavení.

Nepřemýšlejte o založení společnosti vlastními silami, které by vás stálo mnoho času. Již založenou společnost získáte za cenu kolem 20 000 Kč a hned zítra můžete podnikat. Zvážit můžete i založení s.r.o. na míru nebo založení a.s. firmou Companies.cz. Zde si už můžete nadefinovat své specifické požadavky, kterým firma při zakládání obchodní společnosti vyjde vstříc.

Témata: založení s.r.o., založení s.r.o. na míru | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854