Cebadex exportuje dermokosmetiku proti lupénce do Ruska

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 1.8.2017 | Obchod, e-commerce

Praha (Pressweb) - 1. 8. 2017: Český výrobce speciální dermokosmetiky Cebadex uzavřel svůj první mezinárodní obchod. Na ruský trh tak nyní míří první zásilka bioaktivního krému proti lupénce.

Svoje produkty Cebadex v Rusku prodává pod značkou Biomed. Odběratelem je moskevská firma OOO Medimpeks, která se do konce roku zavázala odebrat zboží v hodnotě pěti milionů korun. „Firma si na zkoušku vybrala odběr jednoho z našich produktů, CBD bioaktivního krému proti lupénce. První várku zhruba 3500 kusů jsme právě odeslali,“ říká doktor Jiří Skalický, výkonný ředitel Cebadexu.

Ruský Medimpeks disponuje týmem padesáti telefonistek, které aktivně nabízejí zboží potenciálním zákazníkům. „Postupně chceme v Rusku rozšiřovat sortiment produktů nabízených teleprodejci. Pokud uspějeme, cílem je prodávat zboží také v ruských lékárnách,“ dodává Jiří Skalický.

Cebadex SE je český výrobce speciální dermokosmetiky Epiderma a konopné dermokosmetiky Cebadol, které jsou určené na problematickou pleť trpící akné, ekzémem a lupénkou. Produkty obsahují přírodní látku cannabidiol (CBD) a patentově chráněnou revoluční léčebnou kompozici Betuldiol vyvinutou v Cebadexu. Cebadex zahájil prodej na českém trhu v únoru 2017.

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024