PHP hosting je standardem v datových centrech

PHP hosting se stává standardem
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.12.2017 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Hostingové služby velkých datových center využívají skriptovací programový jazyk php, který je nejrozšířenější platformou pro tvorbu webů i nejrůznějších aplikací. Php hosting už je standardem ve všech špičkových pracovištích specializujících se na tyto služby. V podstatě už dnes lze zaměnit cloud hosting za php hosting. Co je však při výběru této služby nejdůležitější? Provoz počítačové sítě bez starostí. Už žádné velké IT oddělení, nakupování serverů, zálohování energetické infrastruktury. To zajišťují datová centra. Díky vysoké efektivitě jsou tyto služby levné a vyplatí se více než investice do vlastního střediska se servery.

Php hosting ukládá data na tři nezávislá úložiště

Cloud hosting či php hosting je založen na systému virtuálních serverů. Zajišťovat počítačový provoz pouze na jednom či několika serverech je neefektivní, pomalé, málo bezpečné a vlastně i drahé. Jednotlivé operace a příkazy se díky cloudovému systému přesouvají automaticky podle potřeby do virtuálního prostoru, kde mohu být rychlejší a efektivnější. Díky výkonným datovým centrům jsou data ukládána na rychlejších a úspornějších SSD discích. Například služba SnackHost ukládá data firem na tři na sobě nezávislá úložiště. Několika úrovňový systém ochrany spolehlivě odrazí útoky hackerů. 

Cloud hosting podporuje nejmodernější systémy šifrování při přenosu dat

Cloud hosting služby SnackHost garantuje dostupnost až 99,99 %, zároveň umožňuje nastavení výkonu podle potřeby, což ovlivňuje i výši denní platby a zajišťuje maximální bezpečnost. Jestliže více verzí PHP, SSL Certifikát a neomezený prostor poskytují jen někteří poskytovatelé, pro hosting SnacHost je to standard. Dále zajišťuje přístup k SSH, což je nový a bezpečný způsob šifrování při přenosu dat přes nezabezpečenou síť, například internet. Podporuje také systém GIT, tedy sofistikované zpracování dat, dále Composer, který představuje vynikající nástroj pro správu php produktů.   

 

Témata: PHP hosting, php housing, PHP | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300