Svatební přání – na to nikdy nezapomeňte

Svatební přání
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.12.2015 | Politika, společnost

Praha (Pressweb) - Už jste dostali svatební oznámení? Může být pro vás inspirací, abyste této fázi přípravy svatby věnovali velkou pozornost. Svatební oznámení vypovídá o mnohém. Bude to velká elegantní stavba nebo moderní styl, jenž si nepotrpí na okázalost? Když chcete budoucím novomanželům poslat svatební přání, musíte rozpoznat, o jaký styl vaši přátelé stojí. Má to být vtipná průpovídka nebo elegantní verš, který podtrhne důstojnost tohoto okamžiku?  Svatební přání má odpovídat charakteru svatebního oznámení.

Svatební přání vypovídá o vztahu k novomanželům

Moderním trendem je, že svatební přání je obsaženo už ve svatebním oznámení. Budoucí novomanželé vám něco sdělují, a zároveň si přejí, co od tohoto svazku očekávají. Své svatební přání nebo svatební oznámení nemůžete jen tak „hodit“ na jakýkoli papír. To už se dnes nenosí. Vždy je vhodná pečlivá příprava a výběr. Věnujte čas i těmto detailům, protože vypovídají i o vás. Důležitý je styl tisku, který na svatební oznámení zvolíte. Například plastická struktura se vytváří termografií, kdy se čerstvá barva písma pokryje speciálním práškem, jenž se zahřeje na 500 stupňů Celsia.   

Svatební oznámení, svatební menu i jmenovka v jednotném stylu

Svatební přání nebo svatební oznámení? Jsou to drobnosti, které dokreslují významný okamžik v životě. Manželé se budu vracet ve vzpomínkách na tuto událost a budou si prohlížet svatební přání, která od přátel a příbuzných dostali. Je to jako scénář z filmu, kdy vidíte, jak se vše připravovalo, co událost doprovázelo. Pro svatbu není důležité jen svatební oznámení. Je vhodné si pořídit rovnou svatební set – oznámení, svatební přání, svatební menu i jmenovku. A vše, samozřejmě, v jednotném stylu.

 

Témata: svatební oznámení, svatební přání, přání ke svatbě, oznámení o svatbě | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300