Dovolená Rakousko? Zimu nesmíte vynechat

Dovolená Rakousko?
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.12.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Kdo chce poznat, co skvělého nabízí Rakousko, nesmí vynechat zimu. Každý Čech umí lyžovat, takže se na rakouských svazích neztratí. Dovolená Rakousko – to je v zimě lyžování a v létě cestování na kole. Zima se valem blíží, takže nejbližší dovolená bude Rakousko. Objednejte si penzion nebo hotel v nějakém lyžařském středisku a vyzkoušejte tamní široké svahy. Vůbec nemusíte mít obavu, zda jste vybrali dobře. Nabídka služeb je v Rakousku tradičně široká a téměř vždy perfektní. Rakousko je země, která si váží turistů, takže dovolená vás nezklame.

Dovolená Rakousko – lyžování je nádherné

Když jste si řekli, když dovolená, tak Rakousko, určitě si na zimu sebou vezměte lyže nebo snowboard. Čekají na vás skvěle upravené sjezdové tratě a většina středisek nabízí sjezdovky všech obtížností. Před zimou nebo na jaře se vyplatí vyrazit na ledovce. Jsou tam trvale kvalitní sněhové podmínky, protože výkyvy teploty jsou malé. A jeden z nejbližších ledovců je na Dachsteinu, je v nadmořské výšce 2 700 metrů. A je to i ráj běžkařů, kteří se prohánějí ve výšce 2500 metrů i v létě. Dovolená Rakousko – v zimě jsou k dispozici desítky středisek někdy vzájemně propojených, takže na lyžích najezdíte desítky kilometrů. Takový zážitek v Česku mít nebudete.

Po lyžování vyzkoušejte wellness služby a místní speciality

Dovolená Rakousko – to není jen sjíždění svahů a sportování. Většina hotelů a penzionů nabízí po lyžování i příjemnou relaxaci s velkou nabídkou služeb. Je to podobné, jako když si vyrazíte na wellness víkend. Čekají na vás koupele nebo sauna a objednat si můžete i různé masáže. Hotely dnes vědí, že po lyžování svaly nejlépe uvolní plavání, proto najdete ve větších hotelích i penzionech alespoň jeden menší bazén, někdy je to celý vodní ráj. Dovolená Rakousko je také ochutnávka místních specialit. Nezapomeňte na víno, je tu skvělé a z vlastních vinic.

 

Témata: Dovolená Rakousko, zimní dovolená Rakousko, lyžování Rakousko | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300