Lyžování Rakousko – vždy perfektně upravené svahy

Lyžování Rakousko
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.12.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Chcete mít pro lyžování krásně široké svahy a nesmí to být z Česka moc daleko? Tak jedině lyžování Rakousko. Rakouské Alpy jsou téměř za humny, ráno vyjedete a odpoledne už můžete být na svahu. To je přece skvělé. Oproti českým sjezdovkám nabízejí Alpy široké sjezdové tratě. A každého překvapí pečlivá úprava svahů a nejen ráno můžete jezdit na manšestru, ale i několikrát denně. Rakousko je pro lyžování opravdu ideální. Už dnes můžete vyrazit na ledovce, které nabízejí kvalitní povrch. A ten na Dachsteinu je tak blízko.

Lyžování Rakousko – na jaře i podzim vyzkoušejte ledovec

Rakousko miluje lyžování, vzpomeňte si, kolik vynikajících sjezdařů zápolí na nejvyšších příčkách světového poháru. A pro lyžování dělá Rakousko maximum. Nabídka lyžařských center je opravdu bohatá a díky spolehlivé zasněžovací technice je na svazích vždy sněhu dost. Lyžovat můžete na sjezdovkách od 550 metrů až po výšky kolem 3 000 metrů nad mořem. Před zimou a v jarních měsících má Rakousko pro lyžování ideální podmínky na ledovcích Kaprun, Zillertal, Pitztal, Kaunertal či Dachstein. Sníh se tam drží prakticky celý rok, záleží na tom, jak vysoko ledovec leží. A ten nádherný výhled na okolní kopce!

Pro děti jsou k dispozici výborné školy lyžování

Lyžování Rakousko – to vás nezklame. Oblíbená střediska jsou v okolí Salcburku. Nejsou z Česka daleko a už tam jsou svahy ve vyšších nadmořských výškách. Například „ski cirkus“ Saalbach – Hinterglemm – Leogang – Saalfelden má 200 kilometrů sjezdovek. Užijí si tam nejen lyžaři, snowboardisté, ale i vyznavači freeridingu. Pro ně je k dispozici 80 kilometrů terénu ve volné přírodě s neupraveným sněhem. A co si zajet kousek dál do skiareálu Kitzbühel – Kirchberg? Tam je 170 kilometrů tratí všech obtížností. Celé Rakousko nabízí i výborné školy lyžování pro děti. Věnují se jim zkušení instruktoři a vy se při lyžování nemusíte omezovat.

 

Témata: lyžování Rakousko, dovolená v Rakousku, Rakousko, zimní dovolená v Rakousku | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300