Podnikejte beze strachu ze ztrát a rizik díky správě domů a bytů!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 18.1.2023 | Reality, bydlení

V moment, kdy chcete nějakým způsobem získat finance ze své nemovitostí, máte víceméně jenom dvě možné volby. Jednou volbou je prodej, který pro vás znamená okamžitý přísun slušných financí, přičemž ale můžete za další roky z nemovitosti získat mnohem více.

Tou druhou možností je potom pronájem nemovitosti. Nemovitost vydělává peníze na sebe, a ještě navíc zůstává, přičemž stále je vaše a její cena se navíc zvedá každým rokem. Jenže pronájmy také znamenají nemalá rizika. A s tím vám může pomoci také naše realitní kancelář!

Specialisté na Prahu a místní prostředí

Praha je opravdu konkurenceschopným prostředím, které vám mnohdy dokáže nabídnout spoustu úskalí, ale také možností, které jinde potkávat nebudete. Proto se hodí mít za zády také společnost a partnera, který naopak místní prostředí zná naprosto dokonale. A tím je také naše společnost happyhouserentals.com.

Společně s našimi klienty jsme už více jak pětadvacet let úspěšnou součástí trhu v Praze a jejím okolí. Dokážeme svým klientům nabídnout odborné poradenství, podporu i samotný prodej a nákup nemovitostí, a v rámci kontextu dnešního článku především samotnou správu nemovitostí!

Správa domů a bytů vás dokáže ochránit

Možná jen těžko se dá najít služba, která by se dokázala vyrovnat správě domů a bytů v tom, co vše získáte na jednom místě. U naší realitní kanceláře správa domů a bytů znamená to, že se nemusíte starat víceméně o nic, přičemž vaše nemovitost bude v bezpečí a dokonalém provozu.

V první řadě dokážeme zajistit, aby byla nemovitost neustále pod našim dohledem a naplněná lidmi, kteří jsou kvalitně kontrolovaní. Staráme se o všechen komunikační i platební styk s vašimi klienty, a pokud dojde k problémům, dokážeme je řešit plně soběstačně aniž byste museli zasahovat.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667