Za ledovou řekou a černými lesy, je studené království.

Všem je tam zima a navíc je trápí hladová saň.
Zadavatel: IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. | 18.1.2021 | Stavebnictví

Polná (Pressweb) - To království dobře znáte. Jsou to stropy domů, které se zateplili, a když přilétne saň tak vše hravě spálí. V království žijí dobří lidé, ale stále více je trápí zima a hladová saň, která chce stále více peněz od lidí. Lidé mají strach, co bude dál a zda si ta saň nevezme další a další peníze, až nebudou mít čím zaplatit za teplo ve svých domovech.

Dobří lidé chodí doma v kožichu a je jim stále zima
Paní Zdena je bankovní úřednice, bydlí v rodinném domku v třebíčské čtvrti Horka. Nastěhovali se před patnácti roky. Topí plynem. Manžel paní Zdeny pan Pavel je ekonom, finance jsou jeho každodenní chléb. „Snížíme teplotu v bytě na dvacet stupňů. To je pro bydlení dostatečné a ušetříme skoro dvacet procent za plyn,“ spočítal hbitě. „Tak to ani náhodou,“ oponoval syn Jarda, student vysoké školy. „Já se musím učit, už teď chodím stále s šátkem okolo krku a stejně pořád kašlu a chrchlám,“ stěžuje si. „Vám se to mluví, přijdete domů až večer a tak stačí na těch pár hodin před spaním navléct silný svetr. Ale zkuste tu být celý den,“ nevzdává se.

Jarda má pravdu. Jeho pokoj je v patře a tam je citelně chladněji. Teplo uniká stropem, protože ohřátý vzduch je lehčí a stoupá vzhůru, cestu ven si vždy najde.
Přít se s hlavou rodiny nemá cenu, usoudila zkušeně paní Zdena. Leč zdraví syna je stejně důležité jako zachovat klid v rodině. Začala se ptát lidí, hledala pomoc na internetu.

Stateční horalové začali lidem pomáhat
Paní Zdena našla pomoc u horalů z Vysočiny. Horalové mají dobré rady a dům hned prohlédli. Z kamene z lávy mají izolaci, která vypadá jako kouzelné vločky. Lidem dobře rozumí, foukanou izolaci za 3 hodiny do stropu naplní.

Když se sousedkou Zdena hovořila, měla pouze slova chvály „Bylo to pro mne velké překvapení, když jsem viděla, jak šikovní hoši jsou. Slušní a poctiví. Během chvilky bylo doma teplo.“  Pak sousedce doporučila „Hledejte horaly, co izolaci Magmarelax nabízí, saně se bát nemusíte, hodně tím vším ušetříte!“

Systém MAGMARELAX splní všechna vaše tajná přání
Stačí jen malý otvor do stropu a pomocí hadice začne lehká minerální izolace proudit do dutin. Vše probíhá za běžného chodu domácnosti a není potřeba nic vyklízet. Není žádný nepořádek ani hluk a již za pár hodin pocítíte doma teplo. A to až o 5 stupňů Celsia.
A to se vyplatí!
Pozvěte odborníky na váš dům a udělejte si doma teplo a pohodu.

 

Více na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.

Tyršova 405
588 13 Polná
Kontaktní osoba: IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.
info@ippolna.cz
+420 567 212 412
Obrázek uživatele Sarka
IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. je specializovaná společnost zabývající se úsporou energií v prostředí veřejného a komerčního sektoru i domácností. Je výhradním tuzemským dodavatelem systému foukané kamenné vlny MAGMARELAX. Nedílnou součástí práce je poradenská činnost, zejména pak návrhy opatření... vice ›
IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.
Tyršova 405
588 13 Polná
Česká republika
Tel: +420 725 260 923