Dejte si předsevzetí, že v novém roce budete kouřit zdravěji!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 18.1.2018 | Zdraví

Ačkoli jsme nový rok 2018 již dávno přivítali, stále si můžete dát nějaké to novoroční předsevzetí. Je sice pravdou, že jej zpravidla vyslovujeme těsně po půlnoci, i tak je ale leden měsícem ideálním pro změnu - a začít můžete klidně hned teď. Patříte-li mezi kuřáky, pak i vás možná někdy napadlo, že byste s tímto zlozvykem chtěli přestat, nebo jej alespoň omezit. Co kdybyste to zkusili právě teď? Rozhodně ještě není pozdě!

S elektronickými cigaretami to jde samo

Snad každý už ví, co jsou to elektronické cigarety. Tento trend spatřil světlo světa před několika lety a v současné době je známý po celém světě. Tzv. e-cigarety jsou v mnoha ohledech úplně jiné, nežli ty klasické: nezatěžují tělo škodlivými látkami, nezanáší jej dehtem, který je hrozbou pro plíce, a navíc nejsou tak finančně náročné. A právě díky tomu, že neobsahují dehet ani jiné škodliviny, se mohou stát ideálním parťákem na vaší cestě za zdravějším kouřením.

Liqua vám zachutnají

Nedílnou součástí každé elektronické cigarety jsou liqua, neboli náplně, bez kterých by to prostě nešlo. Liqua, která můžete znát i pod názvem liquidy, mohou mít různorodé příchutě, jejichž množství neustále přibývá, takže určitě je z čeho vybírat. Liqua obsahují tolik potřebný nikotin, na kterém se kuřáci stávají závislými, takže o svůj požitek a potřebu nepřijdete. Vybrat si můžete třeba tolik oblíbenou příchuť vanilky, lesního ovoce nebo melounu.

Estetický doplněk

Pořízením elektronické cigarety uděláte něco pozitivního nejen pro své zdraví, ale i pro svou image. Lidé s cigaretou v ruce jsou pro mnohé, především pak pro nekuřáky, trnem v oku. Zkrátka se jim takový pohled nelíbí. Oproti tomu elektronické cigarety představují estetický doplněk, který zkrátka v ruce vypadá daleko lépe a není potřeba jej schovávat nebo kouřit tajně někde za rohem. Podívejte se do e-shopu e-cigo.cz, kde najdete širokou paletu elektronických cigaret, náplní i doplňků. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667