Managed servery – o hardware i software se postarají jiní

Managed servery
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 17.1.2018 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Provozujete více e-shopů, velký internetový portál či máte dynamické internetové studio, ale už se nechcete starat o všechny aktualizace software, vylaďování a opravy? K tomu je nutný velký štáb lidí, což jen zvyšuje náklady. Máte pravdu, moderním řešením jsou managed servery. Velkou část starostí přenesete úplně na jinou firmu, která se na správu serverů a veškerou činnost specializuje. Postará se o veškeru instalaci, vylaďování a 24 hodin bude monitorovat vaše internetové aktivity. Jakmile se objeví porucha, administrátoři se okamžitě postarají o její odstranění.

Virtuální servery jsou výhodné při různé intenzitě datových přenosů

Hostingové služby jsou rozmanité a vy si můžete určit, do jaké míry chcete svůj server obhospodařovat. Když máte pronajaté samostatné managed servery, a vše necháte na odbornících, může se stát, že jej plně nevyužijete a máte tak zbytečně vysoké náklady. Proč platit za fyzický server, když jej využíváte jen z poloviny? Řešením je tzv. virtuální server. Jde o datový prostor na určitém serveru, který je určen jen pro vás, ale na serveru mají hosting i další firmy. Datový prostor je zcela nezávislý, takže nehrozí, že by vaše data někdo cizí zneužíval. V případě potřeby větší intenzity činnosti, se virtuální prostor rozšíří a umožní, aby procesy probíhaly stejně rychle. 

Server hosting – plaťte jen za to, co dostanete

Server hosting má mnoho podob, a vždy záleží na tom, kolik starostí chcete přenechat hostingové službě. Můžete si jen pronajmout server, ale veškeré instalace operačního programu a dalších aplikací si obstaráte sami. V datovém centru, který hosting provozuje, jsou prostory s racky, kde jsou umístěny servery. Přístup ke svému serveru budete mít prostřednictvím čipové karty. Anebo vše necháte na administrátorech. Výhody hostingu jsou výkonné a rychlé servery, vždy dostatečná kapacita na ukládání dat a servis 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. 

 

Témata: virtuální server, virtuální servery, managed server, managed servery | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300