Specializace MBA – management obchodu

Specializace MBA
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.1.2016 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Stát se dobrým obchodníkem není jednoduché. Ve světě, kde je přemíra zboží a velká konkurence, to chce opravdu mimořádné dovednosti. Právě na zkušenosti domácího i zahraničního obchodování je zaměřena specializace MBA – management obchodu. Studium MBA této problematiky je velmi oblíbené, protože dobře prodat svoje zboží nebo služby – to je základ úspěchu firmy. V dnešní době existují nejrůznější nástroje marketingu, který prodej zboží podporuje. Svět elektronických komunikací pomáhá prodávat zboží po celém světě. Ale znáte všechny možnosti? Studium MBA vás provede těmi nejmodernějšími metodami.

Specializace MBA – zdatný obchodník se firmám hodí

Studenti specializace MBA – management obchodu proniknou během studia do plánování obchodní strategie a taktiky, měli by získat zkušenosti o tom, jak uvažují zákazníci a jak je přimět k nákupu zboží nebo služeb. Dobře obchodovat, znamená dobře znát i psychologii lidí. Už dávno neplatí, že kvalitní zboží se prodává samo. Je dobré je vhodně prezentovat, přivést k němu zákazníka, seznámit ho s jeho přednostmi.  Studium MBA této specializace ukáže nejnovější trendy získávání zákazníků a pozic na trhu. Pro zaměstnavatele bude titul MBA znamenat, že dostal do svého týmu zdatného obchodníka, který získal zkušenosti od špičkových manažerů.

Součástí studia MBA jsou obecné znalosti i řada specializací

Studium MBA na European School of Business nad Management (ESBM) se skládá ze tří bloků. Společný je základní blok, kde si studenti osvojují znalosti a dovednosti z řízení a vedení týmů, seznámí se s managementem lidských zdrojů a získají přehled o tom, jaký význam má public relations. Kromě specializace – management obchodu se na ESBM učí ekonomika a finanční management, management zdravotnictví, řízení investic, inovací či tzv. korporátní management, tedy řízení vztahů mezi podnikovými celky. Studium MBA umožňuje získat specializaci také pro obory management veřejné správy,  leaderships a soft skills.

 

Témata: studium MBA, titul MBA, studovat MBA | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300