Interiérové dveře můžete mít velmi rychle

Interiérové dveře
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.1.2016 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Chcete mít interiérové dveře rychle? Tak to není problém. Široký výběr dveří najdete na webu dveře-rychle.cz firmy Grimax Roudnice nad Labem. Pokud chcete mít doma interiérové dveře opravdu rychle, předem si rozmyslete, jaké dveře potřebujete. Vyhovují vám levné interiérové dveře potažené fólií nebo chcete pevnější s CPL laminátem? Oba druhy dveří představují pevné interiérové dveře, jejiž základem je rámové konstrukce, která je bez lepených spojů a je proto kompaktní. Rám je vyplněn MDF deskami, které jsou vysoce odolné vůči teplotním rozdílům.    

Nemusí být drahé, kvalitní jsou i levné interiérové dveře

Levné interiérové dveře značky Vasco Doors můžete mít jako klasické otočné dveře nebo posuvné na stěnu či do stavebního pouzdra. V nabídce je desítka modelů určená pro kategorii interiérové dveře rychle. Modely se liší povrchovou úpravou a rozsahem plné či skleněné výplně. Oblíbené jsou levné interiérové dveře s plnou výplní, stejně jako s různou mírou skleněné výplně. Sklo může zabírat celou výplň rámu nebo jen část.  Obvyklý dekor pro interiérové dveře rychle je dub, olše, mahagon, ořech, dub rustikální, kartáčovaný či skandinávský. Oblíbená je také bílá barva.  

Už jste si vybrali? Interiérové dveře otočné nebo posuvné?

Levné interiérové dveře mají povrch potažený fólií s imitací dřeva nebo v barvě, případně upravené CPL laminátem. Ten zajišťuje, že dveře jsou odolnější vůči chemickým látkám a hodí se například do namáhaných prostorů, jako jsou dětské pokoje, dveře do chodby, či dveře do interiérů veřejných budov. V kategorii interiérové dveře rychle si můžete objednat nejen otočné dveře, ale také posuvné dveře. Ideální je instalace stavebního pouzdra, například při rekonstrukci interiéru. Levné interiérové dveře neznamenají, že jsou horší kvality. Jsou vyráběny moderní technologií. K vidění jsou nejen na webu, ale i v prodejnách v Roudnici nad Labem, v Praze, Brně a Ústí nad Labem. 

 

Témata: interiérové dveře, dveře, dveře a zárubně, dveře Vasco Doors | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300