Sporáky se vrací do módy!

Sporáky jsou nyní opět velmi oblíbené
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.1.2016 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Pamatujete, jak Vaše babička měla sporák na tuhé palivo, vařila oběd a zároveň příjemně vytápěla místnost? Nyní se sporáky zase vrací do módy v trochu modernějším provedení. A není se čemu divit, vždyť se vždy jednalo o opravdu krásnou dominantu jakékoli chaloupky, do které se dnešní moderní spotřebiče zkrátka nehodí. A víte o tom, že těm klasickým buchtám pečeným v troubě na dřevo se žádné jiné nevyrovnají? To Vám teda garantujeme! V neposlední řadě, pokud znáte ty časté výpadky proudu na vesnicích, se sporákem rozhodně nejste odsouzeni ke krajíci chleba s máslem a nemusíte se bát ani náhlé a nekončící zimy v domě a to zejména v tomto období.

V dnešní době jsou za velice příjemnou cenu k dostání sporáky s troubou na tuhá paliva. Pokud se jich ještě trochu bojíte a raději byste o něco méně razantní změnu, vyzkoušejte krbová kamna s varnými plotnami, které jsou vysoce účinné. No a v kombinaci se sporákem je to opravdová výhra, kdy můžete spokojeně vařit a vytápět současně. Levně a rychle, to je oč tu běží. Kde ovšem toto sehnat? Vyzkoušet můžete internetový obchod Kkk-zlin.cz, kde naleznete sporáky s teplovodním výměníkem i troubou. Zde ovšem nabídka nekončí, zakoupit můžete také klasické krby, spoustu příslušenství a mnoho dalšího.

Určitě se klasických sporáků nebojte, i přesto že je potřeba do nich investovat o něco více, vynaložené peníze se Vám vrátí. „Sporáky lze považovat za plnohodnotnou možnost vaření, pečení a vytápění v jednom, a to zejména v zimních měsících. V případě komfortních sporáků se můžete těšit – stejně jako třeba u krbu – na romantickou atmosféru živého ohně, jelikož jsou poskytovány relativně velké průhledy do topeniště,“ dodává majitel internetového obchodu Kkk-Zlin.cz. Pokud se pro sporáky přeci jen rozhodnete, nebudete litovat. Nezapomeňte si ovšem včas zakoupit dostatek dřeva či rašelinových nebo uhelných briket, abyste měli čím řádně zatápět.

Témata: sporáky, sporáky na tuhá paliva, sporáky s troubou | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300