Pořiďte si originální novoročenky za skvělou cenu!

Pořiďte si originální novoročenky
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.11.2015 | Politika, společnost

Praha (Pressweb) - Přemýšlíte nad objednáním novoročenek z internetu? Nevíte, koho oslovit? Nebo si říkáte, že je vlastně času dost? Ale ne, čas už je čas, čas začít přípravami, protože Vánoce a nový rok zkrátka klepou na dveře! A přeci nechcete vše zařizovat na poslední chvíli a ve vánočním shonu? To si raději teď v klidu sedněte a vyberte si novoročenky například z rozsáhlé nabídky společnosti Pamas Bohemia Uherský Brod s. r. o. Nebudete se stačit divit, co všechno si pro Vás připravili!

Krásné kousky naleznete například v kategorii Top novoročenky a blahopřání, kam zařadili ty nejlepší a hlavně nejoblíbenější kousky. Jedná se především o novoročenky i vánoční přání s velkým ohlasem u jejich zákazníků. Mimo jiné jsou v nabídce i kousky, které dostaly ocenění na různých výstavách. O čem je řeč? Firma Pamas Bohemia Uherský Brod s. r. o. se účastní soutěže kvality i designu výrobků. Například jejich nedávným úspěchem je získání Zlaté pečeti pro kolekci novoročenek a také za svatební kolekci. Není na čase oslovit tyto opravdové odborníky v oboru?

„Do kolekce top produktů každým rokem přibývají nejžhavější novinky z oblasti tisku. Nabídka je různorodá a obsahuje vzory výrazné, decentní ale i přírodní. Rádi bychom Vás upozornili na nepřehlédnutelné novoroční přání doplněné o hvězdičky a stromky vyřezávané laserovou technikou v kombinaci s kvalitním papírem. Ty dodávají vánočnímu blahopřání originálnost a jedinečnost. Taková vánoční přání Vám vždy přiblíží atmosféru Vánoc z dávných dob, kdy vánoční stromky zdobily převážně ze dřeva vyřezávané ozdoby,“ radí sám majitel společnosti.

Pokud si ovšem stále nejste jisti daným vzorem a potřebujete trochu pomoci, není problém nechat si od této firmy zaslat vzorky, a to bezplatně. Díky tomu bude rozhodování o něco jednodušší. Samozřejmostí je také zaslání grafických náhledů před samotným tiskem.
 

 

 

Témata: vánoční přání, PF, novoročenky, vánoční blahopřání | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300