Krby do domu i bytu, vyberete si i Vy!

Krby do domu i bytu
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.11.2015 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Vlastníte nádherný krb na chalupě, kde trávíte víkendy, ovšem chtěli byste tuto nenahraditelnou atmosféru prožívat častěji? Myslíte, že v bytě to není možné? Jste na omylu! Mít vlastní krb jde díky moderním trendům již naprosto bez problémů a to i v bytě! Navíc je tato možnost stále méně náročná na finance i stavební dispozice, tak proč to nezkusit? Řešitelné jsou snad všechny situace, které mohou nastat, dopřejte si proto krb kdekoliv. Oslovte profesionály se společnosti VOSS Zlín s.r.o. s internetovým obchodem KKK-Zlin.cz i kamennou prodejnou a nechte si poradit. Nebudete litovat!

Klasické krby v pravém slova smyslu ale dnes najdete už jen málokde. Jedná se o obestavěné otevřené topeniště, které je napojené přímo na komín, případně v komín rovnou přechází. Jeho nevýhodou je malá tepelná účinnost, kdy většina tepla odchází prakticky okamžitě do komína, prašnost a nečistoty při provozu, ale také tepelné úniky otevřeným komínem v době, kdy se v krbu netopí,“ říká majitel internetového obchodu KKK-Zlin.cz. Velice moderní a účinné jsou krbové vložky, které se na první pohled od krbu odlišují pouze prosklenými dvířky. Při použití této krbové vložky je oheň uzavřen v litinové nebo ocelové schránce. Krbová vložka je napojena na komín nerezovou nebo ocelovou rourou. Zkrátka sofistikované a účinné řešení, jak mít doma vlastní skoro krb!

Krbové vložky jsou navíc vysoce tepelně účinné, jelikož předávají velké množství tepelné energie. Ta se poté dále využívá a distribuuje. Teplo lze poté rozvádět pomocí horkovzdušného ventilátoru nebo i s použitím teplovodní výměníku. Vzhledem k tomu, že jsem krbové vložky v dnešní době opravdu moderní, můžete se těšit na mnoho moderních a designově dokonalých provedení. Například krbové vložky v internetovém obchodě kkk-zlin.cz jsou skoro k nerozeznání od tradičních krbů a to se opravdu vyplatí, nemyslíte? Podívejte se i Vy po svém krbu do domácnosti a nebudete litovat. Pohodu u plápolajícího ohně totiž nemůže snad vůbec nic pokazit.

Témata: krby, kamna, kachlová kamna, kamna levně, sporáky | Region: Zlínský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300