Automatické brány pro vaše pohodlí

Automatické brány
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.11.2015 | Služby

Praha (Pressweb) - Jak skvělé je mít automatickou bránu zjistíte, až ji budete mít. Obzvlášť nyní, v chladnějším období roku, znamená automatická brána nejen úsporu času, ale i mnoha nepříjemností. Nemít automatickou bránu znamená zastavit, najít klíč od vrat, vyjít do nepohody, otevřít, nastoupit zpátky, projet, znovu zastavit, znovu vystoupit, zavřít a zamknout. Oproti tomu s automatickou branou stačí jen přibrzdit a zmáčknout dálkové ovládání. Při odjezdu znovu to samé. A tak pořád dokola, den co den.

Ještě daleko větší rozdíl je při používání automatických bran ve firmách. Namísto vrátného a knihy příjezdů a odjezdů stačí sada dálkových ovládání a automatická vrata se softwarem, který povede evidenci příjezdů a odjezdů automaticky.

Moderní automatické brány jsou spolehlivé a modulární systémy, které lze přizpůsobit přesně podle Vašich potřeb. Ať už si chcete pořídit automatická vrata domů a udělat si pohodlnější každodenní vyjíždění a zajíždění, nebo pokud chcete zásadně zjednodušit a zrychlit provoz Vaší firmy, nechte si navrhnout systém automatické brány přesně na míru.

Automatické brány pro Váš komfort

Automatické brány nejen zvyšují komfort při používání nemovitosti, ale v případě firem účinným řešením pro monitoring pohybu osob a vozidel a zvyšují i celkově bezpečnost a ochranu majetku. Společnost Promal je specialistou nejen na automatické brány, ale v jejím portfoliu najdete i kovovýrobky všeho druhu.

Svým klientům nabízí Promal automatické brány a systémy jejich ovládání na klíč, od zadání požadavku přes zaměření situace, návrh ideálního řešení a finální realizaci. Cílem společnosti Promal jsou spokojení klienti - uživatelé automatických bran. Proč mezi ně nepatříte i Vy? Dá se to velmi snadno změnit a i Vy si budete moci dopřát pohodlí a bezpečí při používání automatické brány.

Témata: automatické brány, vrata, branky, vjezdy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300