Divadlo Kámen nabízí mimořádný večer v rámci Noci divadel 2015

V sobotu 21. listopadu se Divadlo Kámen připojí ke třetí pražské Noci divadel.
Zadavatel: Divadlo Kámen | 18.11.2015 | Kultura, hudba, divadlo
Divadlo Kámen: Dopis poslaný poštou
Autor fotografie:
Divadlo Kámen

Praha (Pressweb) – V sobotu 21. listopadu se Divadlo Kámen připojí ke třetí pražské Noci divadel. Divákům umožní formou inscenované prohlídky hlubší nahlédnutí nejen do prostor komorního divadla, ale i do historie DK, navíc zahraje jednu ze svých nejnovějších her Dopis poslaný poštou.  

,,I letos jsme se rozhodli k Noci divadel připojit a nabídnout divákům decentní nahlédnutí do jednoho z nejmenších pražských studií. Po loňské hře Asi ani zahrada jsme tentokrát do večerního programu zahrnuli svou nejaktuálnější hru Dopis poslaný poštou, která může divákům nastínit „horké“ směry rozvoje naší svébytné divadelní poetiky,“  říká šéf divadla Petr Odo Macháček.

Celý program Divadla Kámen začne v 19:30 hodin inscenovanou prohlídkou prostor divadla a přilehlých artefaktů. Následovat bude od 20:30 hodin představení Dopis poslaný poštou. Od 22 hodin nabízí herci a tvůrci klidné posezení u divadelního kamenného baru s možností neformálních rozhovorů o divadle, umění, životě. 

Více informací na http://divadlokamen.cz/noc_divadel_2015 

Divadlo Kámen je pražské autorské divadlo. Jeho zakladatelem a režisérem je Petr Odo Macháček. Divadlo Kámen působí ve vlastním divadelním prostoru na sídlišti Invalidovna a zaměřuje se na originální formy moderní činohry otvírající prostor pro vícedimenzionální zážitky, svobodnou interpretaci a nevyhnutelný humor. Pořádá také otevřené diskusní večery zaměřené na moderní divadlo a přednášky o umění. Aktuální program: http://divadlokamen.cz/program.php

Kontakt:

Zdeňka Brychtová

zdenka@divadlokamen.cz

605 011 533

Témata: divadlo, Divadlo Kámen, noc divadel, umění, živé umění, kultura | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Divadlo Kámen

Nekvasilova 625/2
186 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Helena Macháčková
helena.hedvika@divadlokamen.cz
Obrázek uživatele Divadlo Kámen
Divadlo Kámen je pražské autorské divadlo. Působí ve vlastním divadelním studiu pro 50 diváků poblíž stanice metra Invalidovna. Od roku 1999 hraje každoročně kolem 30 představení. Jeho zakladatelem a režisérem je Petr Odo Macháček. Divadlo Kámen se zaměřuje na originální formy moderní činohry... vice ›
Divadlo Kámen
Nekvasilova 625/2
186 00 Praha 8
Česká republika
info@divadlokamen.cz
Tel: +420 606 167 399, 606 604 875