Půjčovna aut v Mladé Boleslavi

Zadavatel: Magieprirody.cz | 18.10.2016 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Půjčovna aut v Mladé Boleslavi se zabývá krátkodobým a dlouhodobým pronájmem automobilů, vyniká nízkými cenami, flexibilitou a kvalitou služeb. Naše vozy jsou vybrány s ohledem na potřeby zákazníka, proto poskytujeme nové, spolehlivé vozy s nízkým počtem najetých kilometrů.
Vážíme si velkého nárůstu nových zákazníků i na základě osobních doporučení a proto se i nadále budeme snažit zvyšovat kvalitu našich služeb.

Objednejte si vozidlo v naší autopůjčovně jednoduše, jedním z následujících způsobů: on-line, telefonicky nebo prostřednictvím emailu. Rezervace je rychlá a nezabere Vám více než dvě minuty. Neváhejte a rezervujte si u nás vozidlo, které Vám usnadní práci nebo zpříjemní dovolenou, či volný čas.
 

V naší autopůjčovně získáte vozidlo každé třídy za nejvýhodnějších podmínek. Přesvědčte se sami - nahlédněte do ceníku naší autopůjčovny. Nadstandardní služby při přepravě na letiště: voda, káva, čaj, jídlo, sluchátka, internet, energy drink, deky.

Nabízíme také půjčování užitkových vozidel a dodávek. Orientuje se na všechny zákazníky, kteří potřebují z různých důvodů půjčit levné a spolehlivé motorové vozidlo, nebo využít možnost rychlé a pohodlné přepravy na letiště.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon octavia-mlada-boleslav-4.jpg304.68 KB
Image icon 01.jpg912.85 KB
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele Magieprirody.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712