Ubytování Brno

Zadavatel: SeoExtra.cz | 18.10.2016 | Služby

Brno (Pressweb) - Tož kéma, naskoč na šalinu a doraž do Brna na štatl dáme tam jedno bahno. V dnešní době je hrozně moderní se učit jazyky, vyrážet za hranice a poznávat jiné země. Přitom ale i u nás máme tolik nářečí, že kdyby takový Pražák dorazil na jih Moravy, horko těžko by se tam domluvil. A mezi tím vším nade všemi vyniká brněnský hantec, se kterým se setkáte opravdu jenom v našem druhém největším městě republiky.

Takže pokud i vy se chcete učit šprechtit, ale nechce se vám mordovat do hlavy cizí slova a názvy, zkuste si procvičit mluvu v Brně. Abyste ale pronikli mezi ty pravé Brňáky, bude to nějakou chvilku trvat, takže si nemyslete, že za jedno odpoledne budete valit hantec. Mnohem prozíravější budete, když si v Brně najdete ubytování a postupně se s tímto prostředím seznámíte. Cizí jazyky se přeci jenom nejlépe učí přímo v terénu, tak to tak vyzkoušejte i s hantecem.

Ubytování u centra města najdete přibližně od 1 000 Kč za noc, takže žádná velká investice to není.

Za hantecem mezi Brňáky

Pokud se chcete hantec doopravdy dobře naučit, zkuste si najít ubytování u nějakého pravého Brňáka. Sice to popravdě při výběru ubytování moc dobře nepoznáte, ale můžete to vyzkoušet tak, že si několik hotelů nebo penzionů vyberete a na místě si je prohlédnete. Uvidíte, jak s vámi obsluha ve vybraném ubytování bude jednat. Popřípadě ji zkuste o mluvení v hantecu požádat, říká se, že náš zákazník, náš pán, tak vám třeba vyjdou vstříc.

Vaše ubytování v Brně by se nemělo nacházet moc daleko od centra, kde se setkáte s největším počtem lidí. Buďte ale připraveni na to, že velkou část z nich tvoří studenti místních univerzit, přeci jen je Brno studentské město. Ve svém ubytování se rovněž zkuste poradit, kam za hantecem vyrazit, třeba vám poradí nějakou dobrou hospůdku nebo bar. Během ubytování si hantec zkoušejte i na obsluhu, uvidíte, jak se vám tento jazyk bude dařit.

 

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712