Deskové hry pro všechny událost

Zadavatel: SeoExtra.cz | 17.10.2016 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Abyste uspořádali skvělý večírek, nepotřebujete alkohol, petardy, nahé holky a bazén, ale úplně hravě si vystačíte s deskovými hrami. Možná to zní jako nuda, ale nezatracujte deskové hry, dokud jste je nevyzkoušely. Například taková desková hra Hra o trůny, se kterou se snadno stanete součástí Západozemí, vás jistě překvapí svou propracovaností, stejně jako hra o hledání pokladu pod zemí plné nestvůr Vládci podzemí. Najděte nejlepší deskové hry pro děti.

Když si navíc zhasnete a v tlumeném světle si zahrajete City of Horror, kde se musíte postavit tváří v tvář zombiím, uvidíte, že svět deskových her má něco do sebe. Deskové hry vám dávají možnost si představovat, doplňovat, stát se součástí hry a zažívat dobrodružství na vlastní kůži, oproti třeba seriálům a filmům. Navíc vás od deskových her nebudou tolik bolet oči ani ruce od klikání na myš jako u počítačových her. Ale co je hlavní, u deskových her v tom nikdy nebudete sami.

Ty nejlepší deskové hry

Už žádný single player, ale opravdová skupinová zábava, to je to, co vám nabízí deskové hry. Dobré je volit hry, které lze hrát třeba i jenom ve dvou, abyste vždycky, když si budete chtít zahrát třeba Descent nebo Vládci podzemí nemuseli shánět dalšího do party. Podobně také uvažujte v případě délky hry. Když si totiž chcete zahrát něco jenom na zabití dopoledne, než bude oběd, hra Descent, která může trvat i 24 hodin, rozhodně není tou pravou. Na druhou stranou je tato desková hra s Overlordem pánem všeho zla výbornou pro večer deskových her s vašimi přáteli.

V žádném případě se od deskových her nenechávejte odradit délkou přípravy, která může být mírně nadsazená. Po krátkém seznámení je většinou vše jasné a připravené pro hru. Až půjdete do obchodu, zaměřte se i na zpracování a záživnost hry, která bývá sice subjektivní, ale údaj na krabici alespoň trochu napoví. Deskové hry už totiž nestojí pár korun, a když chcete investovat do své zábavy, tak vybírejte to nejlepší, co je.

 

 

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712